Miniatura strony LENAX kurs rusztowania

LENAX kurs rusztowaniaZależy nam, aby każdy nasz absolwent miał wiedzę i biegłość w wykonywaniu takich czynności jak aranżowanie instruktażu stanowiskowego czy inwentaryzacja środków trwałych w warsztatach pracy. Naszym celem jest jak najlepsze wyszkolenie kadry sektora administracyjnego, które zapewnią jej sprawdzenie się w miejscu pracy, ale przede wszystkim poczucie, że prawidłowo przeprowadzają powierzone im zadania. Centrum Szkoleniowo-Doradcze Lenax stale podnosi kwalifikacje swoich wykładowców. Więcej kluczowych informacji o naszej obecnej działalności, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, na jaką serdecznie zapraszamy.

Szczegóły strony www.lenax.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wycinka drzew - Szczecin

  Wycinka drzew - Szczecin Oferta naszej firmy skierowana jest do wszystkich tych, którzy są zainteresowani zakupem drewna kominkowego i opałowego. Działamy w okresie całego roku, a ceny naszego drewna są naprawdę konkurencyjne w porównaniu z innymi cenami rynkowymi. Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie, ale zajmujemy się również okolicami takimi jak: Gryfino, Goleniów i inne miejscowości. Tylko u nas znaleźć można najszybsze dostawy. Warto zapoznać się również z ofertą naszej firmy w zakresie wycinki drzew i krzewów.

  Data dodania: 25 03 2014
 • Biura detektywistyczne

  Biura detektywistyczne Interesujesz się tematyką detektywistyczną? Jeżeli tak to zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym portalem. Zajmujemy się wieloma różnymi kwestiami, które dotyczą aspektów detektywistycznych, kryminologii, kryminalistyki i wielu innych podobnych kwestii. Staramy się popularyzować informacje detektywistyczne, walczyć ze stereotypami czy też promowaniem dobrych praktyk detektywistycznych. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na odwiedzenie naszego portalu dostanie wiele ciekawych informacji.

  Data dodania: 06 03 2017
 • Instalacja anten Poznań

  Instalacja anten Poznań Jest jakiś problem ze sprzętem sat i zastanawiasz się nad tym, co w takiej sytuacji należy robić? Niewykluczone, że konieczna jest profesjonalna pomoc i nasza firma może taką pomoc zagwarantować. Czy sprzęt sat to wszystko, czym się zajmujemy? W żadnym wypadku, jeśli interesuje Cię oferta, najwyższy czas zajrzeć na stronę działalności (staramy się odpowiadać na różne problemy).
  Warto dodać, że na stronie nie znajdziesz cennika. Jeśli chcesz poznać cenę, najlepszym wyjściem jest skontaktowanie się z nami.

  Data dodania: 21 05 2019
 • Masaż Kraków - thaimaliwan.pl

  Masaż Kraków - thaimaliwan.pl Maliwan to profesjonalny salon masażu w Krakowie, które oferuje niezwykłe doświadczenia, zaczerpnięte z azjatyckiej kultury. W naszej ofercie posiadamy między innymi masaż tajski oraz jedyny w swoim rodzaju masaż świecami. Kierujemy się filozofią, która pozwala wykonywać masaż tajski, powodujący relaks oraz błogie odprężenie. Maliwan to doświadczony zespół specjalistów, który wierzy w to, co robi. W indywidualny sposób zadbamy o Twoje potrzeby i sprawimy, że opuścisz nas z szerokim uśmiechem na twarzy.

  Data dodania: 27 02 2020
 • Studia medyczne

  Studia medyczne Warszawska Uczelnia Medyczna od 1991 roku kształci studentów na wielu wyspecjalizowanych kierunkach. Pierwsza niepubliczna szkoła wyższa w Polsce zapewnia profesjonalne wykształcenie w zawodach: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, dietetyka, kosmetologia oraz informatyka i administracja ze specjalnością ochrony zdrowia. WUMed to uczelnia regularnie udoskonala program kształcenia, dostosowując go do potrzeb, zmieniającego się rynku pracy. Studia na Warszawskiej Uczelni Medycznej pozwalają na uzyskanie stopnia licencjackiego, magisterskiego oraz wyższych tytułów naukowych. Studia są prowadzone w trybie stacjonarnym oraz niestacjonarnym, co pozwala na elastyczne dopasowanie nauczania do indywidualnego trybu życia.

  Data dodania: 05 06 2020