Miniatura strony GAL-GAZ GALEWICE

GAL-GAZ GALEWICEPrzedsiębiorstwo Gal-Gaz Galewice od lat oferuje usługi związane z gazem płynnym pochodzącym z Sieci Rozlewni Petrogaz. Swoim zleceniodawcom oferuje jego rozlew, dostawę do stacji auto-gazu, zbiorników przydomowych, a także sprzedaż detaliczną. Proponowany przez nas gaz spełnia wszelkie wymogi PN-C-96008, a także normy EN-589. Na domiar tego zapewniamy przystępne formy dzierżawy, montujemy stacje autogazu oraz zapewniamy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis instalacji. Zapraszamy serdecznie do kooperacyj! Szczegółowe wiadomości na temat naszej aktywności odnajdą Państwo na naszej witrynie internetowej, do odwiedzenia której zachęcamy już w dniu dzisiejszym.

Szczegóły strony www.gal-gaz.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zajęcia dla seniorów w Krakowie

  Zajęcia dla seniorów w Krakowie Stworzyliśmy miejsce, które skupia osoby starsze, które pomimo swojego podeszłego wieku chcą aktywnie spędzać wolny czas oraz rozwijając swoje pasje i zainteresowania. Stworzyliśmy przestrzeń, która da starszym osobom możliwość zawarcia nowych znajomości oraz spotkań i rozmów z osobami z podobnymi problemami.

  Co daje członkostwo w Klubie Seniora Ostoja?

  - wsparcie w codziennych czynnościach, które często nastręczają sporych problemów,
  - spotkania z ciekawymi ludźmi,
  - monitorowanie parametrów stanu zdrowia i samopoczucia,
  - kontrola przyjmowania odpowiednich dawek leków,
  - zajęcia intelektualne - oglądanie filmów, czytanie, praca w kącikach zainteresowań, rozmowy z innymi klubowiczami,
  - możliwość nawiązania nowych znajomości,
  - pomoc w dotarciu na wyznaczone wizyty lekarskie, badania czy rehabilitację,
  - zajęcia fizyczne dostosowane do możliwości Klubowiczów - gimnastyka, spacery

  Jakie cele stawiamy przed osobami starszymi?

  - aktywizacja intelektualna,
  - rozwijanie zainteresowań,
  - utrzymanie sprawności fizycznej,
  - walka z nudą i monotonnym trybem życia,
  - pobudzenie umiejętności współżycia w środowisku i grupie

  Data dodania: 23 11 2013
 • Skup Katalizatorów - katalizatorychrzanow.pl

  Skup Katalizatorów - katalizatorychrzanow.pl Jesteśmy solidnym partnerem o ugruntowanej pozycji na rynku, godnym zaufania serwisem, mamy jasne zasady wyceny, zapewniamy kompetentne doradztwo, długoterminową współpracę i szybką zapłatę. Nie musisz tracić czasu na wyceny w różnych punktach skupu katalizatorów, często oddalonych o wiele kilometrów. U nas można to zrobić w kilka sekund. Dbamy o ekologię, dlatego promujemy odzyskiwanie metali szlachetnych z katalizatorów. Wykonujemy recykling katalizatorów, a nasz Klient zawsze może liczyć na szybką wycenę katalizatora.

  Data dodania: 14 10 2016
 • Pralnie warszawa - dry-clean.pl

  Pralnie warszawa - dry-clean.pl W firmie Dry Clean zajmujemy się realizowaniem profesjonalnych usług na rynku prania. Jesteśmy w tanie zapewnić nowoczesne usługi, które wykonywane są z wykorzystaniem najwyższej jakości maszyn. Jednocześnie nasza pralnia warszawa jest również certyfikowaną pralnią zarówno chemiczną jak też wodną. Wszystkie usługi wykonywane są w ten sposób najwyższym poziomie, co wynika również z wieloletniego doświadczenia posiadanego na rynku. Nasze usługi oferujemy zarówno na terenie Warszawy jak też w okolicznych miejscowościach.

  Data dodania: 22 01 2019
 • Malowanie dachów kraków - balance.net.pl

  Malowanie dachów kraków - balance.net.pl Wykonujemy prace alpinistyczne w Krakowie. Obsługujemy nawet najtrudniejsze zlecenia związane z wycinką drzew, czy z malowaniem dachów. Pomagamy w zakładaniu instalacji odgromowych. Mamy doświadczenie w montażu zabezpieczeń przed ptakami. Montujemy banery reklamowe na potrzeby agencji marketingowych i klientów biznesowych. Nasza kadra to wyspecjalizowani pasjonaci. Dysponujemy aktualnymi badaniami lekarskimi i dotrzymujemy najwyższych standardów BHP. Gwarantujemy wiele potwierdzonych realizacji do wglądu.

  Data dodania: 19 06 2019
 • Zarządzanie nieruchomościami - angelus24.pl

  Zarządzanie nieruchomościami - angelus24.pl Czy potrzebujesz solidnego administratora nieruchomości? Wejdź na angelus24. pl i poznaj pełną ofertę Angelus24. Administrowanie nieruchomościami jest pasją profesjonalistów z Angelus24. Dzięki nim zapomnisz o skargach lokatorów, psującej się windzie, ustaleniach form dostępu do budynku, i nie tylko. Dzięki Angelus24 uwolnisz się od wszelkich obowiązków! Angelus24 oferuje zarządzanie nieruchomościami: mieszkaniowymi, prywatnymi, jak i komercyjnymi. Wejdź na angelus24. pl i już dziś skontaktuj się z specjalistami!

  Data dodania: 08 08 2020