Miniatura strony Czyszczenie posadzek przemysłowych

Czyszczenie posadzek przemysłowychMycie posadzek przemysłowych.

Ze względu na stosunkowo niskie koszty skonstruowania posadzki betonowej, inwestorzy centrów magazynowych chętnie je stosują w swych budynkach.

Duży ruch połączony z przewozem produktów narzuca zachowanie wysokiej trwałości podłóg i ich wytrzymałości na pobrudzenia.

W jaki sposób można to osiągnąć?

Bez trudu można to wykonać za pomocą Zarysu Higieny który uwzględnia faktyczne przeznaczenie obiektu. Zarys ów określa ciąg prac - zamiatanie oraz mycie maszyną, okresowe isnpekcje posadzek.

Co jaki czas trzeba kontrolować hale?

Początkowa kontrola powinna mieć miejsce pół roku po odbiorze prac budowlanych a następne co dwanaście miesięcy. W trakcie mycia można dodawać krystalizator zachowując odpowiednią wytrzymałość betonu.

To ochronne postępowanie przyczyni się do wysokich oszczędności finansowych.

Jakie mogą być konsekwencje niegospodarności?

Należy uwzględnić co najmniej dwa problemy: koszt przestoju Twojej firmy w trakcie naprawy podłóg oraz cenę będącą wynagrodzeniem firmy zajmującą się renowacją.

W związku z tym widzimy że prewencja jest zawsze opłacalna.

Szczegóły strony mycieposadzek.pl:

Komentarze:

 • Mariusz » (raport)

  Ładnie wykonana strona, przejrzyste informacje a referencje budzą mój duży szacunek. Czyszczenie posadzek to aktualnie dziedzina potrzebna, bardzo na czasie. Tak trzymać!

  Data dodania: 07 04 2013

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zajęcia dla seniorów w Krakowie

  Zajęcia dla seniorów w Krakowie Stworzyliśmy miejsce, które skupia osoby starsze, które pomimo swojego podeszłego wieku chcą aktywnie spędzać wolny czas oraz rozwijając swoje pasje i zainteresowania. Stworzyliśmy przestrzeń, która da starszym osobom możliwość zawarcia nowych znajomości oraz spotkań i rozmów z osobami z podobnymi problemami.

  Co daje członkostwo w Klubie Seniora Ostoja?

  - wsparcie w codziennych czynnościach, które często nastręczają sporych problemów,
  - spotkania z ciekawymi ludźmi,
  - monitorowanie parametrów stanu zdrowia i samopoczucia,
  - kontrola przyjmowania odpowiednich dawek leków,
  - zajęcia intelektualne - oglądanie filmów, czytanie, praca w kącikach zainteresowań, rozmowy z innymi klubowiczami,
  - możliwość nawiązania nowych znajomości,
  - pomoc w dotarciu na wyznaczone wizyty lekarskie, badania czy rehabilitację,
  - zajęcia fizyczne dostosowane do możliwości Klubowiczów - gimnastyka, spacery

  Jakie cele stawiamy przed osobami starszymi?

  - aktywizacja intelektualna,
  - rozwijanie zainteresowań,
  - utrzymanie sprawności fizycznej,
  - walka z nudą i monotonnym trybem życia,
  - pobudzenie umiejętności współżycia w środowisku i grupie

  Data dodania: 23 11 2013
 • ABC ZABEZPIECZEŃ - Pogotowie zamkowe w Warszawie, awaryjne otwieranie mieszkań

  ABC ZABEZPIECZEŃ - Pogotowie zamkowe w Warszawie, awaryjne otwieranie mieszkań Pogotowie zamkowe ABC Zabezpieczeń działające 24 h na dobę, zachęca Cię do skorzystania ze swoich usług! Już dziś zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami, podczas gdy potrzebujesz pomocy przy montażu, czy też wymianie zamka. Ponadto zapewniamy awaryjne otwierania mieszkań i samochodów, jak również naprawy i otwieranie zamków antywłamaniowych. Pracujemy już z powodzeniem od ponad 20 lat. Cieszymy się zaufaniem zarówno wśród klientów, jak i uznaniem konkurencji. Dla nas nie ma usług nie do wykonania! Polecamy także nasze prace ślusarskie, a w tym m. in. regulację drzwi oraz zamków, a ponadto wymiany wkładek zamka oraz wiele innych. Jesteśmy do Twojej dyspozycji cały tydzień. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 09 09 2014
 • GAZA biuro detektywistyczne

  GAZA biuro detektywistyczne Działając w oparciu o ustawę z dnia 6 lipca 2001r. o usługach detektywistycznych Biuro Detektywistyczne Gaza Marek Tylec oferuje swoim klientom wykonywanie zamówień w zakresie: usług detektywistycznych takich jak zbieranie informacji: w sprawach cywilnych (m. in. w sprawach rozwodowych i dotyczących zdrad małżeńskich), w zakresie stanu majątkowego, zdolności płatniczych oraz wiarygodności w stosunkach gospodarczych osób fizycznych i prawnych. Zajmują się również weryfikowaniem informacji o szkodach zgłaszanych zakładom oraz towarzystwom ubezpieczeniowym. Na stronie internetowej mieści się więcej informacji oraz pełna propozycja.

  Data dodania: 16 11 2015
 • Kaloryfery dekoracyjne Imers

  Kaloryfery dekoracyjne Imers Jeżeli poszukujesz producenta grzejników łazienkowych, który nie popada w rutynę i cały czas tworzy coś nowego, a wszystko z myślą o zaspokojeniu indywidualnych potrzeb swojego klienta, to doskonale trafiłeś! Imers. Jesteśmy firmą, dla której życzenie klienta jest rozkazem. Oferujemy dwa rodzaje grzejników łazienkowych – grzejniki dekoracyjne oraz retro, dzięki czemu jesteśmy w stanie usatysfakcjonować klientów nawet ze skrajnie odmiennymi gustami. Wszystkie nasze wyroby są najwyższej możliwej jakości.

  Data dodania: 22 12 2015
 • Filtry DPF - lipnicki.com.pl

  Filtry DPF - lipnicki.com.pl Podejmujemy się profesjonalnej regeneracji filtrów DPF. Wykorzystujemy przy tym najlepsze środki. Podchodzimy prawidłowo do diagnostyki. Potwierdzamy, czy strata mocy samochodu wynika właśnie z uszkodzenia filtru DPF. Dodatkowo proponujemy kompleksowe podejście do wyposażenia warsztatów samochodowych, w tym ASO. Nasza marka czyszczenia filtrów DPF rozwija się głównie w Małopolsce oraz na Śląsku. Gwarantujemy bezpłatny odbiór i dostarczenie filtra po pełnej usłudze. Dzięki temu nie macie Państwo żadnych opóźnień przy kontakcie.

  Data dodania: 30 06 2020