Miniatura strony Ślusarz w Poznaniu 24 H - otwieranie zamków, drzwi, samochodów.

Ślusarz w Poznaniu 24 H - otwieranie zamków, drzwi, samochodów.Tel. Alarmowy: 883 773 444. Pogotowie Zamkowe 24H świadczy całościowe usługi ślusarskie na obszarze Poznania i okolic. Każdego dnia dzień i noc pilnujemy, aby w wypadku jakichkolwiek komplikacji podać naszą pomocną dłoń. Wielki akcent kładziemy na usatysfakcjonowanie naszych klientów w związku z tym cały czas poszerzamy naszą wiedzę i inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt do awaryjnego otwierania. Jeżeli posiadasz kłopot ze zgubionym lub zatrzaśniętym kluczem w samochodzie, zapchanym lub uszkodzonym zamkiem w domu lub w pracy nie zwlekaj i zatelefonuj. Zapewniamy szybki dojazd oraz atrakcyjne ceny. Zawsze w pierwszej kolejności korzystamy z bezuszkodzeniowych technik awaryjnego otwierania z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń. Nie ryzykuj uszkodzenia zamka lub drzwi, albo porysowania lakieru w samochodzie. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów. Zakres świadczonych przez nas usług:
- awaryjne otwieranie zamków,
- awaryjne otwieranie drzwi,
- awaryjne otwieranie aut,
- awaryjne otwieranie sejfów,
- naprawa uszkodzonego zamka,
- wymiana zamków,
- uruchamianie samochodów z wyładowanymi akumulatorami,
- zmienianie kodów szyfrowych,
- kompleksowe usługi ślusarskie
i wszystkie pozostałe usługi związane z sektorem zabezpieczeń mechanicznych. Dysponujemy licencją zabezpieczenia technicznego II stopnia wydaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu co jest gwarancją uczciwości i solidności prowadzonych przez nas działań. Zaufaj nam.

Szczegóły strony www.otwieranie24h.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Transfery do Berlina

  Transfery do Berlina Codzienne, regularne transfery budami z i do Berlina. Transfery na lotnisko Tegel i lotnisko Schonefeld w Berlinie oraz do centrum Berlina (dworce kolejowe i autobusowe). Wygodne przejazdy indywidualne i grupowe. Przewozy na lotniska odbywają się bezpiecznymi i komfortowymi vanami wyposażonymi w klimatyzację i DVD.

  Firma organizuje także wyjazdy indywidualne (dla grup kilkuosobowych) na inne lotniska zarówno w kraju, jak i za granicą.

  Data dodania: 28 07 2010
 • Bukiety ślubne

  Bukiety ślubne Gretaflowers jest renomowana firmą z województwa Wielkopolskiego która zajmuje się szeroko rozumianą florystyką. Na życzenie klienta przygotowujemy dekloracje okolicznościowe oraz dekoracje ślubne w tym przepiekne i oryginalne bukiety ślubne. Gretaflowers ma również w swojej ofercie propozycję dla osób chcących uczyć się florystycznego rzemiosła. Zapraszamy na organizowane przez nas kursy i szkolenia.
  Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 14 12 2011
 • Usługi DDD w Wielkopolsce

  Usługi DDD w Wielkopolsce Szczycimy się posiadaniem wielu specjalistycznych szkoleń z zakresu DDD i pest control. Zdobyte przez nas długoletnie doświadczenie jest gwarancją wykonywania usług na najwyższym poziomie. Zwalczamy insekty(karaluchy, pchły, pluskwy, osy, mrówki) oraz gryzonie (myszy, szczury). Wprowadzamy, monitorujemy i dokumentujemy autorski program zabezpieczenia zakładów przed szkonikami zgodnie z HACCP,GHP,GMP. Działamy w Wielkopolsce i okolicach.

  Data dodania: 02 01 2012
 • Elektryk w Poznaniu

  Elektryk w Poznaniu Jeśli szukasz profesjonalnej firmy elektrycznej, to świetnie trafiłeś. Firma ELEKTROBUD zajmuje się świadczeniem wszelakiego rodzaju usług elektrycznych na terenie Poznania i okolic. Jej właściciel - Dariusz Semeniuk - w zawodzie elektryka pracuje od wielu lat. Posiada bardzo duże doświadczenie oraz niezbędne certyfikaty i uprawnienia do pracy z wysokimi napięciami. Firma gwarantuje uczciwe rozliczenia oraz najwyższą jakość usług.

  Data dodania: 19 12 2012
 • Novatio Laser

  Novatio Laser Novatio Laser to jedna z najlepszych w Poznaniu salonów specjalizujących się w zabiegach laserem kosmetycznym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jakie zdobyliśmy na rynku jesteśmy w stanie wykonać każdy zbieg laserowy. Zatrudniamy najlepszych specjalistów na rynku. Wykonujemy takie zabiegi jak depilacja laserowa, laserowe zamykanie naczynek, laserowe usuwanie przebarwień oraz footoodmładzanie. O naszym salonie można przeczytać w branżowych czasopismach oraz lokalnej prasie. Zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 18 03 2014