Miniatura strony Manufaktura - projektowanie wnętrz - Kielce

Manufaktura - projektowanie wnętrz - KielceW ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom wykonanie kompleksowych lub cząstkowych projektów aranżacji wnętrz. Gwarantujemy w ramach kompleksowych rozwiązań między innymi układ sufitów podwieszanych oraz projektowanych ścianek działowych, dekoracyjnych, projekt techniczny i wizualizacje 3D, rozrysowanie projektowanych mebli i szczegółów architektonicznych. Wszystkie rozwiązania, które realizujemy oparte są na wcześniejszych konsultacjach z inwestorami oraz wycenach. Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowania projektu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej oraz do współpracy!

Szczegóły strony manufaktura.kielce.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sklep Dikel - skrzynki narzędziowe, kuwety, regały szufladkowe

  Sklep Dikel - skrzynki narzędziowe, kuwety, regały szufladkowe Masz już dosyć wszędzie porozrzucanych narzędzi, śrubek, nakrętek, wkrętów i wielu innych rzeczy niezbędnych w profesjonalnym warsztacie? Zapraszamy do Sklepu Internetowego Dikel! U nas znajdziesz skrzynki na narzędzia, regały szufladkowe, organizery i kuwety warsztatowe, kuwety magazynowe oraz wiele innych przydatnych pojemników umożliwiających zaprowadzenie porządku i wyklarowanie wyposażenia całego pomieszczenia. Gwarantujemy udane zakupy i satysfakcjonujące ceny. Teraz już zawsze znajdziesz potrzebne narzędzie, swoje miejsce będą posiadały wszystkie rzeczy, od najdrobniejszych do największych.

  Data dodania: 04 07 2010
 • Więźby dachowe

  Więźby dachowe Sadko-Dachy - firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w budowie konstrukcji dachowych, więź dachowych czy elewacji drewnianych. Nasz firma wykonuje solidne konstrukcje, dzięki czemu klienci są w pełni zadowoleni z jakości naszych usług. Prace wykonujemy szybko i sprawnie, a zlecenie zawsze kończymy zgodnie z terminem i harmonogramem ustalonym na początku przy rozmowach z klientem. Jesteśmy rzetelną firmą starającą w 100% wywiązywać się z powierzonych zadań. Chętnie podejmiemy współpracę na terenie woj. świętokrzyskiego jak również miasta Kielce.

  Data dodania: 13 03 2012
 • Firma ochrony osób, mienia, VIP Lublin - Ochrona24

  Firma ochrony osób, mienia, VIP Lublin - Ochrona24 Firma Ochrona24 z Lublina działa na terenie Lubelszczyzny. W zakres działalności wchodzi ochrona osób, w tym VIP (celebryci, politycy, zagraniczni goście), długo i krótkoterminowa ochrona mienia, obiektów, ochrona imprez masowych, okolicznościowych. Ochrona24 oferuje także monitoring w tym monitoring GPS, alarmy do firm i obiektów prywatnych. Firma posiada koncesję do wykonywania działalności gospodarczej związanej z ochroną osób i mienia. Firma zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych ochroniarzy. Firma Ochrona24 współpracuje z firmami państwowymi i prywatnymi.

  Data dodania: 14 06 2013
 • Geodezja w Kielcach - usługi geodezyjne Geo-Metrum

  Geodezja w Kielcach - usługi geodezyjne Geo-Metrum Nasi geodeci wykonają dla Ciebie usługi związane z geodezją i kartografią takie jak mapa do celów projektowych, geodezyjna inwentaryzacja geodezyjna, wytyczenie budynku na działce, podział działki na kilka, wznowienie znaków granicznych, pomiary techniką GPS. Oferujemy również profesjonalne usługi rzeczoznawcy majątkowego w zakresie szacowania wartości nieruchomości. Posiadamy stosowne uprawnienia geodezyjne. Usługi nasze wykonujemy głównie na terenie miasta Kielce oraz gmin powiatu kieleckiego. Twoje zlecenie wykonamy solidnie i za rozsądną cenę.

  Data dodania: 10 06 2014
 • Wydajne kotły

  Wydajne kotły ZGM, , Zębiec’’ S. A to jeden z czołowych producentów kotłów grzewczych w Polsce. W naszej szerokiej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo bardzo wydajne i tanie kotły, dzięki którym ogrzejecie swoje mieszkanie. W pierwszej kolejności polecamy Państwu nasze rewelacyjne kotły Merkury, które są obecnie najlepszymi kotłami dwupaleniskowymi. Kotły Merkury wykonane są z bardzo wytrzymałej atestowanej blachy kotłowej P265GH, dzięki czemu mają Państwo 100% pewność, że będą Wam sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania.

  Data dodania: 21 07 2015