Miniatura strony Fotografia noworodkowa - Śląsk

Fotografia noworodkowa - ŚląskDzieci rosną tak szybko, wspaniałe chwile jak ślub przemijają a spotkania rodzinne można podziwiać już tylko na fotografiach. Dobrze jeśli te wyjątkowe chwile uwiecznione są w jak najlepszy sposób. Doskonałą jakość zdjęć jest w stanie zagwarantować wyłącznie dobry fotograf. Ania i Darek z agencji IRIS Cream zagwarantują Ci doskonałej jakości zdjęcia. Możesz tu zlecić wykonanie zdjęć na każdą okazję, nawet gdy jesteś w ciąży. Fotografowie pracują wyłącznie na nowoczesnym i dobrej jakości sprzęcie fotograficznym.

Szczegóły strony www.fotograf.b33.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Składanie układów odstraszających ptaki (kolce, siatki).

  Składanie układów odstraszających ptaki (kolce, siatki). Odśnieżamy wszelkiego rodzaju dachy: płaskie, nachylone również zupełnie strome dodatkowo strome.Składanie również rozbiórka - konstrukcji stalowych, rynien dodatkowo rur spustowych, instalacji odgromowych.Malowanie antykorozyjne masztów oraz konstrukcji pod okablowaniem.Likwidowanie niebezpiecznych gałęzi.Montaż systemów odstraszających ptaki (kolce, siatki).Reperacja tynków.Malowanie fasady (jednolite, wg wzoru, logo firm).Odkurzanie konstrukcji w środku hal produkcyjnych.Likwidowanie sopli także nawisów śnieżnych z budynków.Mycie także szorowanie: Fasady szklano-aluminiowych, Elewacji kamiennych, Świetlików okiennych.Skuwanie odpadającego gipsu z elewacji.Nasza brygada także funkcjonalnie i bez ryzyka usunie sople, zalegający lud rynnach i udrożni rynny spustowe.Sprzęt które użytkujemy dobierany jest indywidualnie w zależności od poszycia dachu np. dachy membranowe odśnieżamy odśnieżarkami z gumowymi dodatkowo plastikowymi końcówkami.Odśnieżanie dachów i usuwanie sopli.Składanie reklam wielkoformatowych.Spajanie płyt elewacyjnych.Nasza brygada efektywnie, błyskawicznie oraz pewnie usunie zalegający śnieg z Twojego dachu. Z wykorzystaniem używaniu metod dostępu alpinistycznego również podnośników koszowych jesteśmy w stanie odśnieżyć każdy dach.

  Data dodania: 08 01 2012
 • Fotograf - Jastrzębie Zdrój

  Fotograf - Jastrzębie Zdrój Dzień ślubu jest wyjątkowy i wymaga wyjątkowego podejścia. Dla Młodej Pary każdy detal, każda chwila jest wyjątkowa. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego fotografa ślubnego. W naszej pracy staramy się uwiecznić chwile, emocje, klimat, który po latach możemy szybko przywołać, oglądając album ślubny. Oferujemy wykonanie kompleksowego reportażu ślubnego, sesji plenerowej lub narzeczeńskiej. Działamy glównie w rejonie Jastrzębia Zdroju i Gliwic. Zapraszamy.

  Data dodania: 14 02 2012
 • Fotograf we Wrocławiu

  Fotograf we Wrocławiu Fotografia ślubna to nasza specjalność – mamy wieloletnie doświadczenie i nowoczesny sprzęt, dzięki którym możemy zapewnić Państwu zdjęcia najwyższej jakości. Siedziba naszej firmy działa we Wrocławiu, ale obsługujemy klientów praktycznie na terenie całej Polski. Wykonujemy reportaże ślubne z przygotowaniami do zaślubin, tworzymy unikatowe sesje plenerowe w malowniczych krajobrazach, także dokumentujemy zawarcie przysięgi małżeńskiej i szampańską zabawę na weselu. Na stronie znajdą Państwo nasze portfolio.

  Data dodania: 11 07 2014
 • Fotograf Łódź Karolina Wudzińska

  Fotograf Łódź Karolina Wudzińska Realizuję sesje fotograficzne o różnorodnej tematyce. Specjalizuję się w fotografii ślubnej, portretowej, ciążowej oraz dziecięcej, ale chętnie podejmuję się innych zadań takich jak plenerowe sesje zdjęciowe, dokumentacja fotograficzna imprez, wydarzeń i uroczystości. Staram się aby robione przeze mnie zdjęcia były naturalne, oddawały prawdziwe emocje, nastrój, dążę do tego by uchwycić detale, drobnostki, które decydują o wyjątkowości zdjęcia. Zapraszam już teraz do sprawdzenia mej strony internetowej.

  Data dodania: 15 02 2016
 • Fotografia ślubna Lublin - lublin-fotografiaslubna.pl

  Fotografia ślubna Lublin - lublin-fotografiaslubna.pl Zajmuję się fotografią ślubną oraz obsługą wideo ślubów. Łączę technikę reportażu ze zdjęciami artystycznymi. Zdjęcia robione są od momentu przygotowań do ślubu aż do oczepin. W innym dniu wspólnie z Parą Młodą realizację sesję w plenerze. Klienci otrzymują około 400 fotek w formie elektronicznej i 100 odbitek. Film nagrywany jest w jakości Full HD i ma długość od 90 do 120 minut. Zawiera on najważniejsze ujęcia z uroczystości zaślubin i wesela oraz indywidualny teledysk. Klienci mogą zamówić również nagrania plenerowe. Usługi realizuję w Lublinie, Opolu Lubelskim, Kraśniku, Biłgoraju, Poniatowej i okolicach.

  Data dodania: 02 10 2016