Miniatura strony Fotograf ślubny Kraków Bartłomiej Zegadło

Fotograf ślubny Kraków Bartłomiej ZegadłoBartłomiej Zegadło specjalizuje się w fotografii ślubnej. Jego portfolio można znaleźć na stronie internetowej. Jako fotograf wykonuje sesje narzeczeńskie, fotografię ślubną, reportaż ślubny, plener ślubny. Cennik opiera się na 10-godzinnym okresie czasowym. Podzielony jest na część reportażową, która wykonywana jest w Dniu Ślubu i trwa 10h oraz część plenerową, która wykonywana jest w innym dniu i trwa 4h. Dowiedz się więcej o ofercie fotografa na jego stronie internetowej i zapoznaj się ze zdjęciami.

Szczegóły strony www.bartlomiejzegadlo.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szczelne szambo

  Szczelne szambo Montaż domowej oczyszczalni ścieków jest wysoce uznaną metodą pozbywania się nieczystości, powstawanie nowych osiedli rodzi też zaawansowane technologicznie alternatywne rozwiązania w sprawie odprowadzania nieczystości.

  Przedsiębiorstwo EKO-SUM zajmuje się produkcją i dystrybucją innowacyjnych artykułów ułatwiających wyzbyć się kłopotu ścieków, firma produkuje: przydomowe oczyszczalnie ścieków, biologiczne oczyszczalnie, ekologiczne zbiorniki na szambo, zbiorniki na wodę deszczową, zbiorniki na gnojowicę. Przydomowe oczyszczalnie ścieków stały się wyjściem rozchwytywanym, jako zastępcza opcja dla szamb, są również czasem idealnym rozwiązaniem w miejscowościach, gdzie nie zainstalowano państwowej sieci kanalizacyjnej. Najważniejszym powodem rozstrzygającym o wyborze wersji oczyszczalni, bądź szczelnego pojemnika na szambo są kryteria glebowe oraz koszt budowy i używania. Kiedy teren jest odpowiednio przesiąkalny i suchy klienci firmy decydują się na nabycie domowej oczyszczalni ścieków, dlatego, że koszt korzystania z takiej jest wyraźnie mniejszy aniżeli podczas korzystania z szamba. Niestety niekiedy instalacja domowej oczyszczalni ścieków jest wykluczona, głównie przyczyną są nieodpowiednie kryteria hydrogeologiczne, wówczas nasi klienci są zobowiązani wybrać szambo.

  Witryna http://www.EKO-SUM.pl ukazuje innowacyjne a także znane techniki usuwania ścieków bytowych. Zaglądając na witrynę można zapoznać się ze szczegółowym wyszczególnieniem wszelkich produktów, jakie posiadamy. To wyjątkowo pomaga w odpowiednim wyborze, przed jakim stoją inwestorzy. Kiedy nasi klienci potrzebują więcej instrukcji, mogą wykonać telefon na numer firmowej infolinii, lub zasięgnąć porady poprzez opublikowany w serwisie druk pytania.

  Data dodania: 20 01 2012
 • Whitedressphoto

  Whitedressphoto Podana niżej strona internetowa zapoznaje użytkowników sieci z ofertą profesjonalnego fotografa Marcina Pietrucha. Zajmuje się on głównie fotografią ślubną oraz tym co z nią związane czyli samym reportażem z dnia ślubu a także sesją plenerową. Fotograf ten organizuje także sesje narzeczeńskie oraz wykonuje portrety. Cieszy się dużym zainteresowaniem oraz wieloma pozytywnymi opiniami na temat wykonywanych przez niego fotografii. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Setki zadowolonych klientów!

  Data dodania: 11 12 2014
 • Fotograf - Lębork

  Fotograf - Lębork Świadczący najwyższą jakość swoich usług fotograf Piotr Krawiec świadczy swoje usługi w sposób rzetelny i pełny profesjonalizmu. Posiada on długoletnie doświadczenie oraz praktykę w branży fotograficznej. Ceni sobie przede wszystkim zadowolenie swoich klientów. Dzięki wieloletniej praktyce oraz zdobytemu doświadczeniu w branży jego prace są wyjątkowe i pełne emocji. Specjalizuje się w fotografii ślubnej, weselnej oraz plenerowej. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową. Zachęcamy też do kontaktu z nami.

  Data dodania: 18 03 2015
 • Lasoń fotografia ślubna Kraków

  Lasoń fotografia ślubna Kraków Profesjonalna i niepowtarzalna fotografia ślubna Ewelina i Rafał Lasoń. Jesteśmy zawodowcami i pasjonatami dobrej fotografii. Stale pracujemy nad stylem i śledzimy trendy. Nie lubimy sztampowych rozwiązań, dlatego nasze zdjęcia emanują niepowtarzalnością. Wykonujemy zdjęcia ślubne, w których odzwierciedla się cała gama uczuć – radość, wzruszenie, szczęście. Fotografujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Nacisk kładziemy na profesjonalną obróbkę wykonanych fotografii. W ofercie sesje narzeczeńskie, sesje plenerowe, reportaż ślubny – zapraszamy.

  Data dodania: 27 03 2017
 • Magazyny Do Wynajęcia - sejfboksy.pl

  Magazyny Do Wynajęcia - sejfboksy.pl SEJFBOKSY to proponowany przez naszą firmę z Sosnowca zespół pomieszczeń dostępnych przez cały rok 24h/7dni w tygodniu. Mamy dla swych klientów pomieszczenia o zróżnicowanej wielkości (od 1m3 do 10m2), które są przeznaczone do przechowywania różnego rodzaju mienia i towaru przez osoby prywatne oraz firmy. Proponujemy wynajem naszych boksów w dogodnym okresie najmu. Nasze magazyny typu self-storage były jednymi z pierwszych w Polsce. Od kilku lat stale rozszerzamy i polepszamy jakość swych usług. Więcej o naszej ofercie na stronie www.

  Data dodania: 22 11 2018