Miniatura strony Eden.pl - Woda źródlana dla firm

Eden.pl - Woda źródlana dla firmGrupa Eden Springs już prawie 20 lat zaopatruje polskie firmy w ekspresy do kawy, dystrybutory filtrujące, a także krystaliczną wodę źródlaną. Od początku swojej aktywności na terenie Polski stworzono 36 centrów dystrybucyjnych a ilość dostarczanej wody wynosi 800 milionów litrów co powoduje, że Grupa Eden Springs należy do czołowych dystrybutorów w Polsce. Nieskazitelną jakość dystrybuowanej wody źródlanej gwarantują dokładnie wyselekcjonowane źródła takie jak Kotuń, Krzeszowice, a także Grodzisk Wielkopolski. Woda źródlana w Twojej firmie to świetne rozwiązanie nie tylko na skwarne dni. Sprawdź propozycję Grupy Eden Springs już dzisiaj.

Szczegóły strony www.eden.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro tłumaczeń

  Biuro tłumaczeń Witryna o tłumaczu z uprawnieniami Ministerstwa Sprawiedliwości. Serwis zawiera ofertę, aktualne promocje, cennik oraz adres siedziby tłumacza. Biuro tłumaczy przede wszystkim dokumenty samochodowe takie, jak Briefy, dowody rejestracyjne, umowy oraz standardowe dokumenty dla klientów wyjeżdżających za granicę w celach zarobkowych. Terminy oczekiwania na dokumenty zależą od ilości zleceń, zwykle nie przekraczają 72 godzin.

  Data dodania: 01 07 2010
 • Składanie układów odstraszających ptaki (kolce, siatki).

  Składanie układów odstraszających ptaki (kolce, siatki). Odśnieżamy wszelkiego rodzaju dachy: płaskie, nachylone również zupełnie strome dodatkowo strome.Składanie również rozbiórka - konstrukcji stalowych, rynien dodatkowo rur spustowych, instalacji odgromowych.Malowanie antykorozyjne masztów oraz konstrukcji pod okablowaniem.Likwidowanie niebezpiecznych gałęzi.Montaż systemów odstraszających ptaki (kolce, siatki).Reperacja tynków.Malowanie fasady (jednolite, wg wzoru, logo firm).Odkurzanie konstrukcji w środku hal produkcyjnych.Likwidowanie sopli także nawisów śnieżnych z budynków.Mycie także szorowanie: Fasady szklano-aluminiowych, Elewacji kamiennych, Świetlików okiennych.Skuwanie odpadającego gipsu z elewacji.Nasza brygada także funkcjonalnie i bez ryzyka usunie sople, zalegający lud rynnach i udrożni rynny spustowe.Sprzęt które użytkujemy dobierany jest indywidualnie w zależności od poszycia dachu np. dachy membranowe odśnieżamy odśnieżarkami z gumowymi dodatkowo plastikowymi końcówkami.Odśnieżanie dachów i usuwanie sopli.Składanie reklam wielkoformatowych.Spajanie płyt elewacyjnych.Nasza brygada efektywnie, błyskawicznie oraz pewnie usunie zalegający śnieg z Twojego dachu. Z wykorzystaniem używaniu metod dostępu alpinistycznego również podnośników koszowych jesteśmy w stanie odśnieżyć każdy dach.

  Data dodania: 08 01 2012
 • PhotoSoul.pl Fotografia Ślubna

  PhotoSoul.pl Fotografia Ślubna W naszej ofercie znajdą Państwo wspaniałe zdjęcia ślubne, zdjęcia narzeczeńskie. Zajmujemy się także przygotowaniem reportaży z dnia ślubu, sesji plenerowych a także przepięknych fotoksiążek, które stanowić będą wspaniałą pamiątkę. Pracujemy głównie na terenie południowych województw w miastach takich jak Kraków, Opole, Bielsko-Biała, Katowice, Tychy, Częstochowa, ale jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce w kraju!
  Zachęcamy także do odwiedzenia naszej firmowej strony internetowej, gdzie możecie Państwo zapoznać się z naszą pełną ofertą.

  Data dodania: 13 02 2015
 • Fotograf Łódź Karolina Wudzińska

  Fotograf Łódź Karolina Wudzińska Realizuję sesje fotograficzne o różnorodnej tematyce. Specjalizuję się w fotografii ślubnej, portretowej, ciążowej oraz dziecięcej, ale chętnie podejmuję się innych zadań takich jak plenerowe sesje zdjęciowe, dokumentacja fotograficzna imprez, wydarzeń i uroczystości. Staram się aby robione przeze mnie zdjęcia były naturalne, oddawały prawdziwe emocje, nastrój, dążę do tego by uchwycić detale, drobnostki, które decydują o wyjątkowości zdjęcia. Zapraszam już teraz do sprawdzenia mej strony internetowej.

  Data dodania: 15 02 2016
 • Fotograf ślubny Kraków Bartłomiej Zegadło

  Fotograf ślubny Kraków Bartłomiej Zegadło Bartłomiej Zegadło specjalizuje się w fotografii ślubnej. Jego portfolio można znaleźć na stronie internetowej. Jako fotograf wykonuje sesje narzeczeńskie, fotografię ślubną, reportaż ślubny, plener ślubny. Cennik opiera się na 10-godzinnym okresie czasowym. Podzielony jest na część reportażową, która wykonywana jest w Dniu Ślubu i trwa 10h oraz część plenerową, która wykonywana jest w innym dniu i trwa 4h. Dowiedz się więcej o ofercie fotografa na jego stronie internetowej i zapoznaj się ze zdjęciami.

  Data dodania: 14 03 2016