Miniatura strony Www.16lo.pl

Www.16lo.plPosiadamy 20-letnie doświadczenie w edukacji osób, które z różnych powodów nie chcą bądź nie mogą uczęszczać do szkoły młodzieżowej. W naszej szkole pracuje zespól doświadczonych nauczycieli, co pozwala nam zapewnić wysoki poziom merytoryczny w zakresie nauczania. Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego, kursy maturalne, kurs z zakresu szkoły średniej przygotowujący do egzaminów eksternistycznych. Wszystkie rodzaje zajęć prowadzą wysokiej klasy specjaliści z przygotowaniem pedagogicznym. Jesteśmy szkołą dla osób potrzebujących indywidualnego podejścia. Przekazujemy naszym słuchaczom wiedzę w przystępny sposób, otaczamy ich opieką i przyjazną atmosferą. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego liceum oraz do korzystania z naszych usług!

Szczegóły strony www.16lo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zespół Szkół w Ropczycach

  Zespół Szkół w Ropczycach Witryna Zespołu Szkół w Ropczycach im. ks. dra Jana Zwierza - liceum profilowane, liceum ogólnokształcące sportowe, technikum. Aktualności, sport i rozrywka, podział godzin, ogłoszenia, fundusze unijne, galerie, wydarzenia, zdjęcia,nauczyciele, personel, statut szkoły, patron,rekrutacja, matura, kalendarz wydarzeń. Największa szkoła ponadgimnazjalna w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Jeśli chcesz wybrać ciekawy kierunek kształcenia w różnych dziedzinach, koniecznie musisz przyjść do Zespołu Szkół.

  Data dodania: 07 06 2010
 • Prywatne liceum w Łodzi

  Prywatne liceum w Łodzi Posiadamy status szkoły międzynarodowej. W naszej placówce obowiązuje dwujęzyczny program nauczania (językiem wykładowym na wszystkich przedmiotach obok polskiego jest także język angielski). Początki naszej placówki sięgają 1992 roku, kiedy zostało założone Gimnazjum Językowe (klasy VII i VIII oraz 4 klasy liceum). Po reformie oświaty zmieniliśmy nazwę na Szkołą Europejską Gimnazjum-Liceum. Od 2006 roku prowadzimy także dwujęzyczną szkołę podstawową wykorzystującą metodą CLIL. W tym samym roku wprowadziliśmy również anglojęzyczny program Matury Międzynarodowej. Nasi uczniowie kończą szkołę nie tylko ze zdaną maturą oraz doskonałym przygotowaniem do studiów wyższych, ale także z trzema certyfikatami z języków obcych.

  Data dodania: 26 03 2014
 • Www.szesnastka.com

  Www.szesnastka.com Jeżeli jesteś z Warszawy lub okolic i potrzebujesz wznowić cykl swojej edukacji, który z różnych przyczyn zatrzymał się na gimnazjum, lub ośmiolasowej szkole podstawowej, zapraszamy do naszego liceum ogólnokształcącego nr 16 w Warszawie. Od dwudziestu lat specjalizujemy się w edukowaniu osób dorosłych w różnych trybach – dziennym, zaocznym, czy nawet eksternistycznym. Wiadomo, że po kilku lub kilkunastu latach pracy zawodowej nie łatwo jest znów zasiąść w szkolnych ławach, dlatego nasza wykwalifikowana kadra prowadzi zajęcia w małych grupach, dzięki czemu łatwiej oswoić się z nową sytuacją i przyswajaniem wiedzy. Na naszej witrynie internetowej http://www. szesnastka. com, znajduje się pełna oferta szkoły, zakres kształcenia, rodzaje szkolenia, w tym kursów przygotowawczych do matury, oraz niezbędne informację potrzebne do rozpoczęcia nauki.

  Data dodania: 11 08 2014
 • Korepetycje z chemii w Rzeszowie - Genlabtech

  Korepetycje z chemii w Rzeszowie - Genlabtech Główną działalnością Genlabtech jest prowadzenie korepetycji na terenie miasta Rzeszowa. Istnieje możliwość pobierania lekcji w domu klienta lub w siedzibie firmy. Oferujemy naukę przedmiotów ścisłych; biologii, chemii i matematyki. Celem projektu jest zwiększenie szans uczniów gimnazjów oraz liceów, na rynku pracy. Ponadto oferujemy badania w naszym laboratorium. Badamy kleszcze pod względem bakterii, strukturę roślin, które nasi klienci chcą wprowadzić na rynek polski. Nasze usługi wykonujemy rzetelnie, oferujemy szybki czas realizacji oraz niskie ceny.

  Data dodania: 15 12 2014
 • Zaproszenia na studniówkę

  Zaproszenia na studniówkę Nasza strona to miejsce, dzięki któremu przygotowania do studniówki stają się przyjemnością. Łączy przyjemne z pożytecznym. Uświetnienie tak ważnego dnia to nasz główny cel. Nasza drukarnia już od wielu lat towarzyszy pryszłym maturzystom z całej Polski. Staramy się podążać za trendami nie zapominając o tradycji. Nasze zaproszenia na studniówkę utrzymane są w różnej kolorystyce od bieli, kremów I szarości po pastele I mocne odcienie całej tęczowej palety. Wiemy, że wybór nie jest prosty ale napewno znajdziecie tu coś dla siebie. Do tworzenia zaproszeń wykorzystujemy elementy graficzne spójne z tematyką zabawy I radości. Szukamy nowych rozwiązań tak by trafić najróżniejsze gusta. Materiały, których używamy to papiery z najwyższej pułki w świecie poligrafii. Ufamy, że jakość połączona z pasją I dobrym pomysłem są w stanie zdziałać cuda. Nasza oferta to także plakietki na studniówkę, które towarzyszą żakom podczas uroczystego balu. Są one nie tylko ważnym elementem całej oprawy ale także stanowią świetną pamiątkę na lata.

  Data dodania: 21 11 2016