Miniatura strony Www.16lo.pl

Www.16lo.plPosiadamy 20-letnie doświadczenie w edukacji osób, które z różnych powodów nie chcą bądź nie mogą uczęszczać do szkoły młodzieżowej. W naszej szkole pracuje zespól doświadczonych nauczycieli, co pozwala nam zapewnić wysoki poziom merytoryczny w zakresie nauczania. Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego, kursy maturalne, kurs z zakresu szkoły średniej przygotowujący do egzaminów eksternistycznych. Wszystkie rodzaje zajęć prowadzą wysokiej klasy specjaliści z przygotowaniem pedagogicznym. Jesteśmy szkołą dla osób potrzebujących indywidualnego podejścia. Przekazujemy naszym słuchaczom wiedzę w przystępny sposób, otaczamy ich opieką i przyjazną atmosferą. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego liceum oraz do korzystania z naszych usług!

Szczegóły strony www.16lo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zespół Szkół w Ropczycach

  Zespół Szkół w Ropczycach Witryna Zespołu Szkół w Ropczycach im. ks. dra Jana Zwierza - liceum profilowane, liceum ogólnokształcące sportowe, technikum. Aktualności, sport i rozrywka, podział godzin, ogłoszenia, fundusze unijne, galerie, wydarzenia, zdjęcia,nauczyciele, personel, statut szkoły, patron,rekrutacja, matura, kalendarz wydarzeń. Największa szkoła ponadgimnazjalna w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Jeśli chcesz wybrać ciekawy kierunek kształcenia w różnych dziedzinach, koniecznie musisz przyjść do Zespołu Szkół.

  Data dodania: 07 06 2010
 • Prywatne liceum w Łodzi

  Prywatne liceum w Łodzi Posiadamy status szkoły międzynarodowej. W naszej placówce obowiązuje dwujęzyczny program nauczania (językiem wykładowym na wszystkich przedmiotach obok polskiego jest także język angielski). Początki naszej placówki sięgają 1992 roku, kiedy zostało założone Gimnazjum Językowe (klasy VII i VIII oraz 4 klasy liceum). Po reformie oświaty zmieniliśmy nazwę na Szkołą Europejską Gimnazjum-Liceum. Od 2006 roku prowadzimy także dwujęzyczną szkołę podstawową wykorzystującą metodą CLIL. W tym samym roku wprowadziliśmy również anglojęzyczny program Matury Międzynarodowej. Nasi uczniowie kończą szkołę nie tylko ze zdaną maturą oraz doskonałym przygotowaniem do studiów wyższych, ale także z trzema certyfikatami z języków obcych.

  Data dodania: 26 03 2014
 • Gimnazja prywatne w Łodzi

  Gimnazja prywatne w Łodzi Szkoła Europejska mieszcząca się w Łodzi zaprasza do dwujęzycznego gimnazjum. Opracowany w naszej szkole program sukcesywnie przygotowuje uczniów do zdawania matury międzynarodowej i może stać się przepustką do podjęcia studiów wyższych na znanych światowych uczelniach. Wszystkie przedmioty prowadzimy w dwóch językach wykładowych – polskim oraz angielskim. Nasi uczniowie biegle opanowują angielski (na poziomie C1), przygotowują się również do egzaminów międzynarodowych z trzech języków obcych. Możemy się pochwalić wynikami egzaminu gimnazjalnego z najwyższego przedziału w całej Polsce. Proponujemy wiele zajęć dodatkowych (pływanie, tenis ziemny, taniec, samoobrona), wyjazdy zagraniczne oraz nowoczesne wyposażenie placówki (używamy e-podręczników, wykorzystujemy naukę z użyciem tabletów).

  Data dodania: 02 04 2014
 • Www.szesnastka.com

  Www.szesnastka.com Jeżeli jesteś z Warszawy lub okolic i potrzebujesz wznowić cykl swojej edukacji, który z różnych przyczyn zatrzymał się na gimnazjum, lub ośmiolasowej szkole podstawowej, zapraszamy do naszego liceum ogólnokształcącego nr 16 w Warszawie. Od dwudziestu lat specjalizujemy się w edukowaniu osób dorosłych w różnych trybach – dziennym, zaocznym, czy nawet eksternistycznym. Wiadomo, że po kilku lub kilkunastu latach pracy zawodowej nie łatwo jest znów zasiąść w szkolnych ławach, dlatego nasza wykwalifikowana kadra prowadzi zajęcia w małych grupach, dzięki czemu łatwiej oswoić się z nową sytuacją i przyswajaniem wiedzy. Na naszej witrynie internetowej http://www. szesnastka. com, znajduje się pełna oferta szkoły, zakres kształcenia, rodzaje szkolenia, w tym kursów przygotowawczych do matury, oraz niezbędne informację potrzebne do rozpoczęcia nauki.

  Data dodania: 11 08 2014
 • NAUKA liceum ogólnokształcące

  NAUKA liceum ogólnokształcące Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu propozycję edukacyjną Centrum Kształcenia Zawodowego Nauka. Działamy od 20014 roku a siedziba naszej placówki mieści się w Tczewie. Oferujemy Państwu 5 szkół, w tym gimnazja, liceum, zasadniczą szkołę zawodową, policealne i medyczne studium zawodowe. Organizujemy też praktyki, kursy i szkolenia dla różnych zawodów. Prócz tego współpracujemy z pedagogiem, psychologiem szkolnym, a także doradcą zawodowym. Jeżeli są Państwo zaciekawieni - prosimy o kontakt. Dodatkowe wiadomości i dane kontaktowe znajdują się na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 14 03 2016