Miniatura strony Szkolenia pilotów

Szkolenia pilotówVentum Air Sp. z o. o. to szkoła latania z Warszawy oferująca szeroki wachlarz profesjonalnych szkoleń dla pilotów. Z nami zdobędziesz licencję potrzebną do pracy pilota liniowego lub turystycznego, instruktora lotów oraz inne. Prowadzimy zajęcia teoretyczne i praktyczne obejmujące kilka różnych programów. W ofercie posiadamy kursy Zero to ATPL, LAP, PPL, VFR, MEP, EIR, IR, CP, FI. Prowadzimy również kursy pierwszego pilotażu dla osób, które chcą spróbować swoich sił za sterami samolotami (lot trwa 30 minut i jest poprzedzany zajęciami teoretycznymi oraz ćwiczeniami na symulatorze).

Szczegóły strony ventumair.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • StrefaZmian

  StrefaZmian Jak Recall Healing (Totalna Biologia) pomaga zmienić chorobę w zdrowie?
  Czy wiesz, że Twoje traumatyczne przeżycia, silne emocjonalne wstrząsy, przedłużający się stres, tajemnice rodzinne i różnego rodzaje dramaty mogą leżeć u podłoża Twoich przewlekłych dolegliwości lub nagłych chorób?
  Aby osiągnąć swój cel, Recall Healing integruje wiedzę pochodzącą z wielu obszarów medycyny zachodniej oraz wschodniej, badań naukowych oraz obserwacji odnoszących się do praw biologicznych rządzących zachowaniami roślin, zwierząt i ludzi, biogenealogii, nowej germańskiej medycyny, teorii biologicznych cyklów pamięciowych oraz programowania neurolingwistycznego. Koncepcja ta pomaga zrozumieć zasady funkcjonowania żywych stworzeń oraz mechanizm powstawania chorób, a co za tym idzie umożliwia "odprogramowanie" choroby, odzyskanie zdrowia i dobrego samopoczucia. Na tej stronie zapoznasz się z podstawowymi informacjami dotyczącymi tej metody, możesz też zapisać się na szkolenie uczące, jak poradzić sobie z emocjami, które leżą u podłoża Twoich dolegliwości, możesz też zapisać się na konsultację do wykwalifikowanego terapeuty tej metody.

  Data dodania: 24 05 2011
 • Centrum doskonalenia nauczycieli

  Centrum doskonalenia nauczycieli Niniejsza witryna internetowa prezentuje firmę szkoleniowo-edukacyjną. Proponuje ona na przykład szkolenia rad pedagogicznych. Czym się one charakteryzują?
  W głównej mierze wymienione szkolenia dla rady pedagogicznej to znakomita propozycja dla pedagogów. Firma gwarantuje najwyższą jakość a także profesjonalizm organizowanych szkoleń w stosownej cenie. Szkolenia prowadzą zaznajomieni z tematem trenerzy posiadający aktualny kontakt z oświatą. Użytkownicy nawigując po niniejszym portalu internetowym zdobędą wiedzę, z jakich kwestii mogą wybierać a także czy dostaną dyplomy dokumentujące osiągnięcie danych kwalifikacji. Warto podkreślić, że poruszanych tematów jest bardzo dużo, a zagadnienia związane są zarówno z kwestiami odnoszącymi się do uczniów, jak i do problemów dotykających nauczycieli. Ponadto każdy temat jest skrupulatnie przedstawiony. Wystarczy tylko wybrać interesującą nas materię i kliknąć w określony odnośnik, który przekieruje nas do podstrony prezentującej opis wraz z programem określonego kursu. Zaciekawieni cały czas zaglądający na opisywaną witrynę co tydzień zobaczą tutaj nowe tematy kursów zgodne z aktualnym prawem oświatowym.
  Dobrze jest dokładniej przyjrzeć się ofercie szkolenia rad pedagogicznych i wybrać opcję, która spełni nasze wymagania.

  Data dodania: 29 05 2013
 • EbIznes na blogu PracaBezSzefa.pl

  EbIznes na blogu PracaBezSzefa.pl Na blogu znajdziesz kopalnię wiedzy o systemie WordPress. Zobaczysz jak założyć bloga i wykonać poprawne ustawienia systemu CMS. Nauczysz się tworzyć własne szablony do WordPress przyjazne wyszukiwarkom.

  Odkryjesz ciekawe i przydatne wtyczki do WordPressa, poznając ich najważniejsze ustawienia.

  Dowiesz się w jaki sposób sprzedać swój pierwszy kurs internetowy na własnym blogu. Zobaczysz jak skonfigurować wtyczkę do płatności SMS Premium i płatności online do blokowania treści na blogu WordPress.

  Data dodania: 10 03 2016
 • Www.oskaurinko.pl - nauka jazdy w Warszawie

  Www.oskaurinko.pl - nauka jazdy w Warszawie Zraziłeś się do szkoły jazdy z powodu nerwowych instruktorów? A może masz obawy czy sobie poradzisz z prowadzeniem auta? Zgłoś się do nas. Prawo jazdy Warszawa z nami zdobędziesz bez większych problemów, a doświadczona kadra przeprowadzi cię przez cały proces zdobywania uprawnień oraz załatwiania formalności. W OSK Aurinko nauka jazdy Warszawa to proces praktycznie bezstresowy. Nie musisz się obawiać nieprzyjemnej atmosfery podczas nauki, ponieważ instruktorzy mają świadomość, że każdy ma prawo do błędów i na etapie zdobywania umiejętności przez kursanta wykazują odpowiednią cierpliwość. Na naszej stronie internetowej znajdują się podstawowe informacje jak wygląda cały proces nauki, a po bardziej szczegółowe informacje zapraszamy osobiście lub do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 04 01 2017
 • Laboratorium emc

  Laboratorium emc Jako zespół profesjonalistów dostarczamy różnego rodzaju usługi oraz szkolenia, które dają naszym klientom większą sprawność poruszania się w każdym z obszarów dotyczących kompatybilności elektromagnetycznej – czyli EMC. Przekazujemy wiedzę, uczymy rzetelnego i konkretnego projektowania. Pomagamy w eliminowaniu problemów z kompatybilnością na każdym etapie projektu. Zapraszamy do współpracy i wyboru naszych usług. Bardzo serdecznie zachęcamy do wizyty na naszej stronie oraz do nawiązania kontaktu z naszą firmą.

  Data dodania: 11 01 2017