Miniatura strony Szkoła sobotnia - Polonijka.edu.pl

Szkoła sobotnia - Polonijka.edu.plNasza szkoła internetowa to polonijna szkoła, która oferuje naukę za darmo dla polskich dzieci w wieku od pięciu do piętnastu lat a które mieszkają poza granicami kraju. Nasza szkoła jest w stanie zapewnić elastyczne rozwiązania edukacyjne. Edukacja w naszej szkole to 10 miesięcy nauki, która pozwala przy wykorzystaniu narzędzi internetowych realizować naukę w kameralnych grupach przez internet. Informacje o programie szkoły dostępne są na stronie https://polonijka. edu. pl/, gdzie można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami o metodach nauczania.

Szczegóły strony polonijka.edu.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ecodriving

  Ecodriving Firma Ecosoul działa w branży związanej z ekologią oraz ochroną środowiska. Oferujemy kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorstw z tego zakresu. Proponujemy przejrzystą platformę learningową do szkoleń obejmujących zagadnienia ekologiczne. Projektujemy również platformy dopasowane do charakteru konkretnych firm. Zajmujemy się brandingiem oraz kampaniami wizerunkowymi promującymi firmę jako przyjazną dla środowiska. Ponadto przeprowadzamy eco-audyty oraz oferujemy aplikację do ecoDrivingu do nauki oszczędnego kierowania samochodem.

  Data dodania: 18 11 2014
 • Raz, dwa, trzy – MY gimnazjum prywatne

  Raz, dwa, trzy – MY gimnazjum prywatne Chcesz mieć pewność, że Twoje dziecko w przedszkolu będzie miało zagwarantowaną właściwą opiekę? W Raz Dwa Trzy My w Warszawie każdemu wychowankowi zapewnimy domową atmosferę i znakomite warunki do rozwoju. Stosujemy sprawdzone metody wychowawcze, które dają bardzo dobre efekty. Zajęcia edukacyjne oparte są na zabawach psychoruchowych, pobudzających rozwój intelektualny i fizyczny dzieci. Nasi wychowankowie w trakcie pobytu w placówce zdobywają wiedzę oraz umiejętności niezbędne do podjęcia dalszej nauki w szkole. Ze szczegółami programu przedszkola możesz zapoznać się odwiedzając stronę internetową.

  Data dodania: 03 06 2016
 • Niepubliczna szkoła podstawowa warszawa

  Niepubliczna szkoła podstawowa warszawa Pro Futuro to edukacja, która na pewno nie zawiedzie Twoich oczekiwań. W ofercie można liczyć na Dwujęzyczną Szkołę Podstawową nr 61 w Warszawie, Dwujęzyczne Gimnazjum nr 54 w Warszawie, Uczniowski Klub Sportowy, Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną Pro Futuro w Warszawie. Wśród mentorów szkoły można znaleźć znane osobistości tj. Urszula Dudziak czy Robert Korzeniowski i wielu innych. Szóstoklasiści i gimnazjaliści co roku osiągają bardzo dobre wyniki w naszej szkole. Dowiedz się więcej już dziś!

  Data dodania: 27 07 2016
 • Bezpłatna szkoła internetowa dla dzieci - Libratus

  Bezpłatna szkoła internetowa dla dzieci - Libratus Libratus jest fundacją, która organizuje nauczanie dzieci mieszkających poza granicami kraju. Edukacja przebiega w formie kształcenia domowego. Dysponujemy internetową platformą edukacyjną. Platforma ta zawiera liczne materiały edukacyjne oraz gry i zabawy. Pomoce naukowe skonstruowaliśmy w formie interaktywnej. Działalność, którą prowadzimy koordynowana jest przez Fundację Edukacji Polonijnej. Jeżeli chcecie poznać osobiście ludzi tworzących Libratus, zapraszamy pod ten adres: ul. Szlak 20/7, 31-153 Kraków.

  Data dodania: 28 09 2016
 • Helen Doron

  Helen Doron Helen Doron to jedna z najlepszych na świecie technik nauki angielskiego dedykowana najmłodszym. W naszych szkołach językowych zlokalizowanych w całym kraju przyjmujemy dzieci w wieku od 0 do 19 lat. Rozwijamy umiejętności językowe od absolutnych podstaw, dokładnie. Wiedzę utrwalamy nie tylko poprzez zajęcia stacjonarne, ale również panele multimedialne. Sugerowana metoda funkcjonuje od ponad trzydziestu lat i wyróżnia się potwierdzoną skutecznością. Szkoły Helen Doron obsłużyły do tej pory ponad 2 mln uczniów.

  Data dodania: 11 10 2016