Miniatura strony Specjalistyczne książki i publikacje - fabrykawiedzy.com

Specjalistyczne książki i publikacje - fabrykawiedzy.comFabryka Wiedzy jest księgarnią internetową założoną przez działające od 1997 roku Wydawnictwo Wiedza i Praktyka. Publikacje dostępne w księgarni to fachowe książki, wiele poradników, czasopism oraz elektronicznych e-booków. Tematyka wydawnictw obejmuje ochronę środowiska, BHP, podatki, księgowość i finanse, systemy zarządzania jakością, zarządzanie produkcją, zarządzanie sprzedażą, oświatę. Wydawnictwo wydaje około 70 publikacji cyklicznych oraz kilkaset specjalistycznych e-booków. Z naszych publikacji korzysta ponad milion czytelników miesięcznie.

Szczegóły strony fabrykawiedzy.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nursing.com.pl - Wirtualny magazyn pielęgniarki i położnej

  Nursing.com.pl - Wirtualny magazyn pielęgniarki i położnej Nasz wirtualny portal pielęgniarki i położnej posiada min. cenne wiadomości o kształceniu i doskonaleniu zawodowym, materiały edukacyjne, wzory dokumentacji oraz forum gdzie podajecie Państwo swoje pytania i wątpliwości.

  Nasza witryna to Wirtualny Magazyn Pielęgniarki i Położnej. Diagnoza pielęgniarska, rozwiązania prawne i opieka nad pacjentem, tzn. istotne zagadnienia dyskutowane na jego łamach, {sprawiają|przyczynają się do tego|powodują|, że pomaga w codziennej pracy pielęgniarki.

  Magazyn posiada ogromną księgarnię internetową,kalendarz wydarzeń a także dobre wpisy.

  Data dodania: 16 08 2010
 • Wytwarzanie Wyrobów z Folii PCW

  Wytwarzanie Wyrobów z Folii PCW Szanowni Państwo! Jesteśmy na rynku już od 1993 roku. W nasze wyroby zaopatrujemy firmy z całej Polski i nieustannie poszerzamy dostępność naszych produktów.OKŁADKI na książki i zeszyty - to podstawowe nasz wyroby. * nutnik marszowy i marszówka (dla orkiestr dętych) * wkłady do wizytowników * okładki na dowody osobiste, legitymacje, prawa jazdy, karty * etui na płyty CD itp.Zastosowanie elementów foliowych jest jedną z form uatrakcyjnienia Waszej marki. Aby sprostać wymaganiom rynku, szukamy wciąż nowych rozwiązań i wykonujemy wciąż nowe modele. Z FOLII ZROBIMY PRAWIE WSZYSTKO. Specjalizujemy się w produkcji foliowych regulowanych okładek na książki. Nasze hasło reklamowe : " Okładki na wszystkie książki" jest wg nas w 90% prawidłowe, gdyż poszczególne produkty różnią się między sobą o 5 mm.

  Data dodania: 15 06 2011
 • Szymelka.pl - bajki terapeutyczne

  Szymelka.pl - bajki terapeutyczne Szymelka to księgarnia internetowa, która powstała z miłości do dzieci i książek. Nasz zespół składający się z psychologów i pedagogów o wieloletnim doświadczeniu terapeutycznym specjalizuje się w odkrywaniu jak najciekawszych i jak najbardziej wartościowych książek dla mniejszych czytelników. Przy wyborze pozycji kierujemy się nie tylko naszą wiedzą, ale i doświadczeniem wynikającym z bycia rodzicem. Na naszej stronie znaleźć można wybrane pozycje. Promujemy literaturę wartościową, również dziecięcą obcojęzyczną.

  Data dodania: 20 08 2016
 • Ebooki do pobrania - ebooks.com.pl

  Ebooki do pobrania - ebooks.com.pl Nasza strona internetowa jest miejscem, w jakim to czekają na państwa darmowe ebooki do pobrania. Posiadamy u siebie pozycje z wielu kategorii tematycznych jak literatura piękna, popularnonaukowa, dla dzieci i młodzieży. Ponadto zainteresowane osoby znajdą u nas czasopisma, albumy, magazyny, komiksy, mapy, atlasy, przewodniki turystyczne jak i wiele innych darmowych ebooków. Nie pobieramy od naszych użytkowników żadnych opłat. Warto zatem już teraz sprawdzić naszą ofertę ebooków na stronie internetowej.

  Data dodania: 20 12 2018
 • Audiobook mp3

  Audiobook mp3 Serwis internetowy dostępny pod adresem audio-booki. com. pl to audiobooki dla każdego! To właśnie tutaj możesz znaleźć najciekawsze audio booki – książki do słuchania dla siebie i dla swoich bliskich. Serwis audio-booki. com. pl to największa baza audiobooków w wielu kategoriach – lektury szkolne, literatura obyczajowa, nauka języków obcych, fantastyka, horror, kryminały, a to tylko kilka propozycji. Zobacz już teraz wszystkie audiobooki w serwisie audio-booki. com. pl i wybierz najlepsze książki dla siebie!

  Data dodania: 11 01 2019