Miniatura strony OSK Orbiter w Ciechanowie

OSK Orbiter w CiechanowieOśrodek Szkolenia Kierowców Orbiter to znana od ponad 25 lat szkoła nauki jazdy. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów. Stawiamy na dobrą komunikację z kursantami i indywidualne, bezstresowe podejście. W trakcie wielu lat funkcjonowania ośrodka zdobyliśmy doświadczenie, z którego teraz staramy się czerpać. Oczywiście doświadczenie łączymy z nowoczesną techniką i dostosowaniem się do zmieniających się warunków. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, na której prezentujemy nasza ofertę. Prowadzimy kursy kategorii b, c i kursy kwalifikacji wstępnej i okresowej. Nasze formy nauczania dostosowane są do osób słabosłyszących i niedosłyszących. Polecamy się mieszkańcom Ciechanowa, Mławy, Płońska i okolic.

Szczegóły strony orbiter.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum-Szkolen.com.pl

  Centrum-Szkolen.com.pl Poszukujesz sali szkoleniowej w Krakowie? Świetnie trafiłeś! Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, dzięki idealnej lokalizacji jesteśmy idealnym miejscem do organizacji szkoleń oraz warsztatów dla firm i innych organizacji. Naszym klientom oferujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny na rynku krakowskim. W naszej ofercie zawiera się wynajem sal szkoleniowych w Krakowie, wynajem sali na rekrutację, wynajem sali komputerowej, organizację przerw kawowych, organizację cateringu oraz biuro na godziny. Dopasujemy się do Twoich potrzeb!

  Data dodania: 07 04 2014
 • Elmar - szkolenia z obsługi klienta niepełnosprawnego

  Elmar - szkolenia z obsługi klienta niepełnosprawnego Nie tylko szkolenia obsługi klienta niepełnosprawnego zwiększają możliwość firmy, ale i poprawiają jej wizerunek. Dzięki temu łatwiej przyciągnąć nowych klientów i budować markę, przyjazną dla wszystkich osób. Szkolenia takie specjaliści polecają dla pracowników urzędów, szkół i banków. W każdym z tych przypadków, można liczyć na zyskanie nowych, bardzo przydatnych umiejętności, procentujących przez cały przyszły czas pracy i kontaktów z osobami, które nie mogą się samodzielnie poruszać. Zapraszamy!

  Data dodania: 24 05 2016
 • Bezpieczeństwo i higiena pracy

  Bezpieczeństwo i higiena pracy Zachęcamy do skorzystania z oferty edukacyjnej kursów i szkoleń Ośrodka Dokształcania Zawodowego http://odz. com. pl/ Dzięki naszym kursom zawodowym zyskasz uprawnienia na wózek widłowy, na operatora żurawia oraz na podesty i dźwigi. Charakteryzujemy się wysoką jakością usług oraz wykwalifikowaną kadrą specjalistów, jesteśmy wyposażeni w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt, a wszystkie szkolenia odbywają się na wysokim poziomie. Sprawdź http://odz. com. pl/ serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

  Data dodania: 03 12 2018
 • Egzamin na elektryka

  Egzamin na elektryka W ramach oferty na kurs-elektryka. pl jesteśmy w stanie zapewnić kursy na elektryka, które pozwalają na zdobycie kwalifikacji związanych z zawodem elektryka. Dotyczy to uprawnień elektrycznych dla grup G1, G2, G3. Kurs na elektryka online pozwala uzyskać państwowe uprawnienia elektryka, które mogą być wykorzystane przy podejmowaniu pracy na stanowisku elektryka. Jednocześnie egzamin na elektryka po naszych kursach pozwala na uzyskanie uprawnień do realizowania obsługi, kontroli, pomiarów czy eksploatacji urządzeń elektrycznych.

  Data dodania: 04 02 2020
 • Narzędzia hr - exbis.pl

  Narzędzia hr - exbis.pl Realizujemy programy szkoleń biznesowych. To szkolenia otwarte lub zamknięte dopasowane bardziej do specyfiki organizacji. Uczymy menedżerów niskiego oraz wysokiego szczebla. Skupiamy się na badaniach rynku umożliwiających lepsze poznanie potrzeb klientów, uzyskanie przewagi konkurencyjnej. Odkrywamy ukryty potencjał wielu marek. Nasze doradztwo wyróżnia się indywidualnym podejściem, nastawieniem na przekazanie realnego know how, użytecznych umiejętności. Współpracujemy nawet z największymi korporacjami w kraju.

  Data dodania: 22 05 2020