Miniatura strony OSK Orbiter w Ciechanowie

OSK Orbiter w CiechanowieOśrodek Szkolenia Kierowców Orbiter to znana od ponad 25 lat szkoła nauki jazdy. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów. Stawiamy na dobrą komunikację z kursantami i indywidualne, bezstresowe podejście. W trakcie wielu lat funkcjonowania ośrodka zdobyliśmy doświadczenie, z którego teraz staramy się czerpać. Oczywiście doświadczenie łączymy z nowoczesną techniką i dostosowaniem się do zmieniających się warunków. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, na której prezentujemy nasza ofertę. Prowadzimy kursy kategorii b, c i kursy kwalifikacji wstępnej i okresowej. Nasze formy nauczania dostosowane są do osób słabosłyszących i niedosłyszących. Polecamy się mieszkańcom Ciechanowa, Mławy, Płońska i okolic.

Szczegóły strony orbiter.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oprogramowanie comarch

  Oprogramowanie comarch Firma NET-ART na rynku działa od roku 2002. Zajmujemy się pracami rozwojowo-badawczymi na potrzeby małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg usług z zakresu organizacji oraz wdrażania systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem w firmie. Ponadto zajmujemy się także projektowaniem, wykonywaniem oraz wdrażaniem systemów informatycznych (przede wszystkim nowoczesne systemy klasy ERP) oraz przygotowywaniem rozwiązań produkcyjnych (optymalizacji, monitoring oraz nadzorowanie systemu produkcji).

  Data dodania: 02 05 2014
 • Szkolenia iso 17025

  Szkolenia iso 17025 Nasza firma to lider najwyższej jakości. Nowe kierunki rozwoju wyznaczamy właśnie my i poszerzamy horyzonty na rynku szkoleniowym. Przeszkoliliśmy ponad 600 firm. W szkoleniach prowadzonych przez nas wzięło udział ponad 7 tysięcy uczestników. Zrealizowaliśmy już ponad 9 tysięcy godzin szkoleniowych. Nasz profesjonalizm potwierdzają liczne nagrody oraz certyfikaty. Prowadzimy szkolenia z wielu dziedzin. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wygląda plan naszych szkoleń, wejdź na stronę firmy SGP-Training & Consulting.

  Data dodania: 12 06 2016
 • Szkolenie abi

  Szkolenie abi Dostarczamy kompleksowe rozwiązania skoncentrowane na obsłudze firm w zakresie bezpieczeństwa danych osobowych. Najwyższe standardy działania, zawsze aktualne normy i przepisy prawa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie czekają wyczerpujące informacje na temat naszych działań. Gwarantujemy pełne zadowolenie z obsługi, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami. To po prostu bardzo się opłaca, ręczymy za skuteczność. W w razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  Data dodania: 03 12 2016
 • Kursy maturalne - kursymaturalne.pl

  Kursy maturalne - kursymaturalne.pl Niepubliczna placówka oświatowa Edukaris, zaprasza wszystkich do korzystania z kursów maturalnych, organizowanych na podstawie Ustawy o Systemie Oświaty oraz Rozporządzenia Ministra Edukacji w sprawie kształcenia w formach pozaszkolnych. Edukaris oferuje kursy maturalne z przedmiotów, takich jak: matematyka, fizyka, biologia, chemia, geografia, polski, angielski, WOS i historia. Placówka zatrudnia najlepszych wykładowców i zapewnia dobre materiały dydaktyczne dla wszystkich kursantów. Zajęcia odbywają się w liceum, w centrum Warszawy i są organizowane dla poszczególnych grup osób, które zgłoszą się do biura Edukaris.

  Data dodania: 24 05 2017
 • Szkolenia z systemów fotowoltaicznych - fotowoltaika.edu.pl

  Szkolenia z systemów fotowoltaicznych - fotowoltaika.edu.pl W naszej firmie nieprzerwanie od 2013 roku organizujemy szkolenia i kursy z fotowoltaiki, które przez wiele osób uważane za najlepsze tego typu kursy w Polsce. Na naszych zajęciach zarówno teoretyczna jak praktyczna wiedza przekazywane są przez naukowców z Laboratorium Fotowoltaicznego Instytutu Metalurgii i Inżynierii Materiałowej PAN, AGH. Zajęcia prowadzone są w zakresie projektowania oraz montażu instalacji PV. Prezentowane są na nich również nowoczesne rozwiązania z obszaru fotowoltaiki. Więcej o ofercie na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 12 2018