Miniatura strony Musicacademy.pl - piano lessons Warsaw

Musicacademy.pl - piano lessons WarsawProwadzimy akademię muzyczną zlokalizowaną na terenie Warszawy. Nasza szkoła funkcjonuje w branży od 2009 roku. Proponujemy Państwu lekcje gry na wiolonczeli, fortepianie, skrzypcach, flecie, gitarze. Dodatkowo uczymy studentów śpiewu, rytmiki, teorii muzyki. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do międzynarodowych egzaminów, działamy na poziomie podstawowym i mocno zaawansowanym. Nasza szkoła muzyczna przyjmuje na co dzień dzieci i osoby dorosłe. Podchodzimy indywidualne do szkolenia muzycznego.

Szczegóły strony www.musicacademy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum doskonalenia nauczycieli

  Centrum doskonalenia nauczycieli Niniejsza witryna internetowa prezentuje firmę szkoleniowo-edukacyjną. Proponuje ona na przykład szkolenia rad pedagogicznych. Czym się one charakteryzują?
  W głównej mierze wymienione szkolenia dla rady pedagogicznej to znakomita propozycja dla pedagogów. Firma gwarantuje najwyższą jakość a także profesjonalizm organizowanych szkoleń w stosownej cenie. Szkolenia prowadzą zaznajomieni z tematem trenerzy posiadający aktualny kontakt z oświatą. Użytkownicy nawigując po niniejszym portalu internetowym zdobędą wiedzę, z jakich kwestii mogą wybierać a także czy dostaną dyplomy dokumentujące osiągnięcie danych kwalifikacji. Warto podkreślić, że poruszanych tematów jest bardzo dużo, a zagadnienia związane są zarówno z kwestiami odnoszącymi się do uczniów, jak i do problemów dotykających nauczycieli. Ponadto każdy temat jest skrupulatnie przedstawiony. Wystarczy tylko wybrać interesującą nas materię i kliknąć w określony odnośnik, który przekieruje nas do podstrony prezentującej opis wraz z programem określonego kursu. Zaciekawieni cały czas zaglądający na opisywaną witrynę co tydzień zobaczą tutaj nowe tematy kursów zgodne z aktualnym prawem oświatowym.
  Dobrze jest dokładniej przyjrzeć się ofercie szkolenia rad pedagogicznych i wybrać opcję, która spełni nasze wymagania.

  Data dodania: 29 05 2013
 • Exnit szkolenia IBM

  Exnit szkolenia IBM Firma szkoleniowa Exnit zajmuje się organizowaniem wysokiej jakości szkoleń informatycznych, które skupiają się przede wszystkim na umiejętnościach praktycznych. Klienci mogą zdecydować się na uczestnictwo w szkoleniach na temat wirtualizacji, pamięci masowych czy zarządzania. Po zakończeniu każdego szkolenia otrzymuje się odpowiedni certyfikat. Szkolenia odbywają się na terenie całej Polski, a ich harmonogram opublikowano na stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi tam informacjami.

  Data dodania: 18 03 2015
 • Szkolenia Excel Gliwice

  Szkolenia Excel Gliwice HintMine to profesjonalne szkolenia IT, doradztwo IT oraz software development. Zapraszamy na szkolenia na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zawansowanym. W ofercie szkolenia Excel, VBA, Python, Java, Access, Project, PowerPoint i inne. Ponadto zainteresowanych zapraszamy na szkolenia dla grafików. Z nami poznacie działanie i obsługę takich programów jak: Fotografia Cyfrowa, Ilustrator, Photoshop. Działalność prowadzimy od 2005 roku. Przeszkoliliśmy tysiące klientów. Szczegóły informacji na stronie hintmine. com.

  Data dodania: 10 06 2017
 • Angielski Pruszków - benedu.pl

  Angielski Pruszków - benedu.pl Benedu to szkoła językowa z Pruszkowa. Proponujemy angielski dla dzieci, rosyjski dedykowany młodzieży i dorosłym, kursy włoskiego, francuskiego, czy hiszpańskiego. Prowadzimy szkolenia językowe pod konkretne egzaminy. Wykorzystujemy oryginalne materiały edukacyjne. Polecamy bezpłatne warsztaty w piątki. Sporządzamy raporty o postępach w nauce, co pozwala na stopniową poprawę kwalifikacji językowych. Gwarantujemy naukę angielskiego przez native speakerów, czy doświadczonych lektorów z kraju. Uczymy również w trybie indywidualnym, na życzenie.

  Data dodania: 31 08 2018
 • Makra VBA Warszawa - vsqool.pl

  Makra VBA Warszawa - vsqool.pl Nasza firma VSQool specjalizuje się w realizowaniu szkoleń z oprogramowania. Działamy na rynku już od 2015 roku, co pozwala nam zapewnić naszym klientom profesjonalne szkolenia obejmujące takie tematy jak automatyzacja Excel czy makra vba warszawa, które realizujemy zarówno dla klientów biznesowych, jak też dla klientów indywidualnych. Naszym kursantom oferujemy odpowiednio przygotowane materiały, które pozwalają również na realizowanie nauki w domach. Jednocześnie szkolenia realizowane są przez doświadczonych specjalistów.

  Data dodania: 08 09 2018