Miniatura strony Kursy, szkolenia - Rzeszowskie Centrum Edukacji

Kursy, szkolenia - Rzeszowskie Centrum EdukacjiRzeszowskie Centrum Edukacji zaprasza do wzięcia udziału w organizowanych przez siebie kursach i szkoleniach zawodowych. Organizujemy kursy z wielu dziedzin, w tym:
- kursy kadr i płac
- kursy z księgowości małych i średnich przedsiębiorstw
- kursy z pełnej księgowości
- kursy i szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi sekretariatu
- kursy i szkolenia dla asystentek i sekretarek
- kursy komputerowe (obsługa pakietów biurowych na różnych poziomach)
- kursy trenerskie (rozwój osobisty,, zarządzanie czasem, realizacja celów itp.)
- kursy z zakresu prowadzenia własnej działalności (księgowość w firmie, zatrudnianie pracowników, obowiązku wobec ZUS i urzędów skarbowych)
- obsługa programu Płatnik
- obsługa pakietów Optima, Symfonia,
- bukieciarstwo
- obsługa obrabiarek CNC
- i wiele innych

Kursy odbywają się w małych grupach (6 - 10 osób). Zapewniamy profesjonalnie wyposażone sale edukacyjne, dostęp do najnowszych wersji oprogramowania, aktualizowane na bieżąco materiały szkoleniowe i edukacyjne (wszystko w cenie kursu). Nasze kursy i szkolenia prowadzą doświadczeni trenerzy, którzy w dziedzinie edukacji i prowadzenia szkoleń i kursów posiadają wieloletnie doświadczenie. Naszym Kursantom zapewniamy ciepłe napoje i posiłki.

Szczegóły strony www.rce.edu.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Skills Up - organizacja imprez, wyjazdów integracyjnych

  Skills Up - organizacja imprez, wyjazdów integracyjnych Agencja eventowa Skills Up oferuje swoje usługi w zakresie organizacji i przeprowadzania imprez integracyjnych na terenie Krakowa. Oferujemy także szereg szkoleń, abyś mógł dokształcać swoich pracowników. Wśród szkoleń oferujemy szkolenia dla administracji publicznej, szkolenia dofinansowane EFS, szkolenia dla firm, szkolenia zamknięte. Na pewno znajdziesz u nas ciekawą ofertę dla siebie, dzięki czemu twoja firma będzie bardziej konkurencyjna na rynku

  Data dodania: 25 01 2011
 • Szkolenia

  Szkolenia W Polsce jest wiele perfekcyjnych miasta na organizacje kilkudniowego kursu. Planujesz założyć firmę? Warto dokształcić się w odpowiedniej dziedzinie. Tutaj znajdziesz jedynie świeże oraz profesjonalne kursy. Kursy podwyższają wiedzę i poprawiają kwalifikacje zawodowe. Najlepsza oraz aktualna baza kursów w Polsce. W Polsce istnieje dużo doskonałych miasta na organizacje kilkudniowego kursu. Najlepsza i aktualna baza kursów w Polsce.

  Data dodania: 07 09 2011
 • Nauka języka w Świdnicy

  Nauka języka w Świdnicy Renesans jest to centrum językowe, które mieści się Świdnicy. Oferuje ono szeroki wachlarz kursów językowych - język angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, rosyjski, zarówno dla firm jak i osób indywidualnych. Otwiera grupy pod potrzeby klientów w zależności od poziomu wiedzy - podstawowy/ zaawansowany i wieku. Poza tym posiada wykwalifikowaną kadrę w tym native speakerów z języka angielskiego i hiszpańskiego.

  Data dodania: 22 01 2012
 • Kurs HTML CSS

  Kurs HTML CSS W ramach naszej platformy internetowej zapewniamy dostęp do nowoczesnych oraz rozbudowanych narzędzi, które pozwalają na korzystanie z kursów do kodowania, które pozwalają na nauczenie się w sposób praktyczny języków programowania. Na naszej stronie jesteśmy w stanie zapewnić kursy a także edytory kodów, które pozwalają na regularne sprawdzanie umiejętności dotyczących poszczególnych kodów. Za pośrednictwem naszej strony zapewniamy przede wszystkim doskonałe rozwiązania dla osób, które są na etapie nauki kodowania.

  Data dodania: 17 05 2016
 • Egzamin na elektryka

  Egzamin na elektryka W ramach oferty na kurs-elektryka. pl jesteśmy w stanie zapewnić kursy na elektryka, które pozwalają na zdobycie kwalifikacji związanych z zawodem elektryka. Dotyczy to uprawnień elektrycznych dla grup G1, G2, G3. Kurs na elektryka online pozwala uzyskać państwowe uprawnienia elektryka, które mogą być wykorzystane przy podejmowaniu pracy na stanowisku elektryka. Jednocześnie egzamin na elektryka po naszych kursach pozwala na uzyskanie uprawnień do realizowania obsługi, kontroli, pomiarów czy eksploatacji urządzeń elektrycznych.

  Data dodania: 04 02 2020