Miniatura strony Kursy Kosmetyczne w ERUDIO

Kursy Kosmetyczne w ERUDIO
Prowadzimy kursy i szkolenia płatne oraz bezpłatne. Oferujemy m.in. kursy kosmetyczne tj.: kurs makijażu, kurs wizażu, kurs stylizacji paznokci, podologia, kurs manicure, profesjonalny kurs kosmetyczny.
Również kurs fryzjerski, kurs fotografii amatorskiej i profesjonalnej oraz rozmaite kursy masażu np masaż w SPA, masaz sportowy, klasyczny, masaż zimnymi i gorącymi kamieniami, pałeczkami bambusowymi, szklanymi kulami i inne. Zapraszamy na kursy medyczne dla pielęgniarek i położnych, specjalizacje i kwalifikacyjne.
Od tego roku zapraszamy do Policealnej Szkoły ERUDIO, możesz zdobyć tytuł technika usług kosmetycznych, technik masażysta, technik usług fryzjerskich i florysta.
Skorzystaj ze zniżek i promocji, tylko na Ciebie czekają!
Sprawdź program nauczania na http://www.erudio.com.pl
Oferta:
kursy łódź,
szkolenia łódź,
kurs kosmetyczny,
kurs wizażu,
kurs makijażu,
kurs fotograficzny,
kurs fryzjerski,
kursy medyczne,
muzykoterapia,
kursy dla pielęgniarek i położnych,
dane:

Szczegóły strony www.erudio.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Roboty i spółka - zajęcia dla dzieci

  Roboty i spółka - zajęcia dla dzieci Firmę Roboty i Spółka tworzą prawdziwi pasjonaci nauki. Jeśli chcesz by Twoje dziecko zostało takim samym pasjonatem przedmiotów ścisłych zrób pierwszy krok. Zapisz je na wyjątkowe warsztaty z robotyki. Twoje dziecko otrzyma zestaw do konstruowania robota. Dzięki temu Twoja pociecha przekona się, że nauki ścisłe wcale nie muszą kojarzyć się z nudą. Dziecko nawet nie wiedzieć kiedy zapozna się z wiedzą teoretyczną. Warsztaty prowadzone są wyłącznie w małych 12-osobowych grupach. Na miejsce dostarczony jest cały niezbędny sprzęt.

  Data dodania: 30 01 2014
 • Ośrodek Ksztalcenia Zawodowego Kursal

  Ośrodek Ksztalcenia Zawodowego Kursal Zachęcamy do poznania się z ofertą ośrodka kształcenia zawodowego KURSAL z Nakły nad Notecią. Działalność prowadzimy od 1989 roku, zmieniając i dostosowując nasz program szkoleń do sytuacji na rynku pracy. Specjalizujemy się w kształceniu przyszłych spawaczy i operatorów maszyn budowlanych oraz drogowych. Ponadto możemy Państwu zaoferować naukę w naszych szkołach policealnych pozwalających na zdobycie uprawnień technika rolnika, technika handlowca czy technika operatora obrabiarek skrawających CNC. Kształcenie w naszych szkołach obejmuje też przygotowanie do pracy opiekunów środowiskowych oraz asystentów osób niepełnosprawnych. Szczegóły na stronie internetowej.

  Data dodania: 24 11 2014
 • Anatomic - szkoła masażu

  Anatomic - szkoła masażu Szkoła Masażu ANATOMIC mieści się w Gdyni. Prowadzimy szereg kursów z zakresu masażu leczniczego, relaksującego oraz SPA. Nasze kursy zakończone są egzaminami teoretycznymi i praktycznymi, co pozwala uzyskać dyplom i zaświadczenie MEN o ukończeniu kursu oraz zdobytych kwalifikacjach. Kwalifikacje zdobyte w naszej szkole ważne są w całej Unii Europejskiej. Podstawą w programie są kursy masażu I, II i II stopnia. Polecamy również rozszerzony kurs masażu 2 w 1, kurs z zakresu masażu limfatycznego, kurs masażu tkanek głębokich. W naszej szkole można nauczyć się masażu bańką chińską oraz wiele innych technik.

  Data dodania: 09 11 2016
 • Considero - Assessment Center

  Considero - Assessment Center Considero to firma konsultingowa. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za oceny talentów, wspieramy proces rekrutacji pracowników, badamy satysfakcję kadry. Posiadamy wiele autorskich i skutecznych rozwiązań z dziedziny HR. Przedstawiamy dział ze szkoleniami i warsztatami dla pracowników, np. w tematyce prezentacji, komunikacji, współpracy, asertywności. Nadzorujemy rekrutację w systemie Assessment Center i korzystamy z wielu rozwiązań multimedialnych. Obsługujemy duże korporacje. Nasze biuro znajduje się w Warszawie.

  Data dodania: 18 03 2017
 • Kursy maturalne - kursymaturalne.pl

  Kursy maturalne - kursymaturalne.pl Niepubliczna placówka oświatowa Edukaris, zaprasza wszystkich do korzystania z kursów maturalnych, organizowanych na podstawie Ustawy o Systemie Oświaty oraz Rozporządzenia Ministra Edukacji w sprawie kształcenia w formach pozaszkolnych. Edukaris oferuje kursy maturalne z przedmiotów, takich jak: matematyka, fizyka, biologia, chemia, geografia, polski, angielski, WOS i historia. Placówka zatrudnia najlepszych wykładowców i zapewnia dobre materiały dydaktyczne dla wszystkich kursantów. Zajęcia odbywają się w liceum, w centrum Warszawy i są organizowane dla poszczególnych grup osób, które zgłoszą się do biura Edukaris.

  Data dodania: 24 05 2017