Miniatura strony Kurs angielskiego ESKK

Kurs angielskiego ESKKFirma ESKK oferuje kurs języka angielskiego metodą korespondencyjną. Proponujemy 6 kursów angielskiego o różnym poziomie zaawansowania. Każdy kurs składa się ze starannie przygotowanego zeszytu ćwiczeń oraz płyty audio z nagraniami profesjonalnych lektorów. Charakter metody korespondecyjnej umożliwia dostosowania czasu nauki do indywidualnych możliwości czasowych kursanta.
Kończąc kurs zdobywa się możliwość otrzymania międzynarodowego certyfikatu językowego TELC.

Szczegóły strony eskk.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Lodz.MobileEnglish.pl

  Lodz.MobileEnglish.pl Jesteśmy łódzkim oddziałem międzynarodowej szkoły językowej Mobile ENGLISH prowadzącej indywidualne kursy angielskiego z dojazdem do klienta. Przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć indywidualnych na wszystkich poziomach zaawansowania dla młodzieży oraz dorosłych. Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego, matury oraz certyfikatów językowych Cambridge (FCE, CAE, CPE). Ponadto w naszej ofercie znalazły się również zajęcia stworzone z myślą o najmłodszych – mobile English Kids (dla dzieci od 5 roku życia) oraz indywidualne i grupowe szkolenia dla firm (angielski biznesu oraz kursy branżowe). Zajęcia prowadzimy w miejscu zamieszkania lub pracy naszych klientów w godzinach od 7:00 do 22:00.

  Data dodania: 30 05 2014
 • Intensywny kurs języka angielskiego - JustSpeak

  Intensywny kurs języka angielskiego - JustSpeak Masz problem z nauką języka angielskiego? Jeżeli tak, zapraszamy do skorzystania z programu Just Speak. 100% zadowolonych klientów. Nasze działania sprawią, że będziesz mówić po angielsku i myśleć w tym języku. Uważamy, że wyjazd za granicę nie jest koniecznością podczas nauki języka. Jesteśmy wstanie sprawić, że całkowicie zanurzysz się w języku angielskim. Warto też wspomnieć o tym, że działania Just Speak dają efekt, który można porównać z kilkuset tradycyjnymi lekcjami. Na koniec, zachęcamy do bycia na bieżąco z naszym newsletterem.

  Data dodania: 20 11 2016
 • Szkoła Języków Obcych Glossa

  Szkoła Języków Obcych Glossa Mieszkasz w Krakowie i chciałbyś podszlifować swój angielski? A może w związku z wyjazdem zagranicznym musisz podszkolić się z języka obcego? Jeśli tak to świetnie trafiłeś. Szkoła Językowa Glossa oferuje bogatą ofertę szkoleń i obozów językowych na każdą kieszeń. Propozycja Glossy jest bardzo bogata i obejmuje naukę wielu języków obcych: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i wielu innych. Już dziś przyjdź do naszej placówki i sprawdź co możemy Ci zaoferować. Preferujemy także kontakt telefoniczny. Nasi pracownicy z chęcią udzielą odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania. Warto dodać, że zatrudniani przez nas lektorzy to wieloletni praktycy i świetni fachowcy. Już dziś zapraszamy do naszej Szkoły Językowej Glossa w Krakowie.

  Data dodania: 28 03 2017
 • Szkoły językowe - perfect.ids.pl

  Szkoły językowe - perfect.ids.pl Białostocka szkoła języków obcych „Euroschool Perfect” specjalizuje się w prowadzeniu kursów języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. W jej ofercie można również znaleźć kursy dla firm. Klienci zainteresowani nauką w tej placówce mają możliwość internetowej rejestracji i zapisywania się na szkolenia. Warto też dodać, że opisywana firma zajmuje się prowadzeniem szkoleń unijnych dla firm i osób, które ukończyły minimum 50 lat. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 06 07 2017
 • Nauka Języka Angielskiego

  Nauka Języka Angielskiego Sprawdź ofertę szkoły języków obcych www. archibald. pl do której zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Wszystkie grupy są podzielone na osoby o zbliżonym poziomie znajomości języka, wszystkie lekcje są przemyślanie i starannie przygotowane. Zapewniam atrakcyjną formułę zajęć, która sprzyja szybkiemu przyswajaniu wiedzy, skutecznie motywujemy do nauki i sprawdzamy postępy słuchaczy poprzez testy i egzaminy końcowe. Zajrzyj na www. archibald. pl i zapisz się online na kurs językowy! serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 28 05 2018