Miniatura strony Korepetycje z chemii w Rzeszowie - Genlabtech

Korepetycje z chemii w Rzeszowie - GenlabtechGłówną działalnością Genlabtech jest prowadzenie korepetycji na terenie miasta Rzeszowa. Istnieje możliwość pobierania lekcji w domu klienta lub w siedzibie firmy. Oferujemy naukę przedmiotów ścisłych; biologii, chemii i matematyki. Celem projektu jest zwiększenie szans uczniów gimnazjów oraz liceów, na rynku pracy. Ponadto oferujemy badania w naszym laboratorium. Badamy kleszcze pod względem bakterii, strukturę roślin, które nasi klienci chcą wprowadzić na rynek polski. Nasze usługi wykonujemy rzetelnie, oferujemy szybki czas realizacji oraz niskie ceny.

Szczegóły strony genlabtech.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zespół Szkół w Ropczycach

  Zespół Szkół w Ropczycach Witryna Zespołu Szkół w Ropczycach im. ks. dra Jana Zwierza - liceum profilowane, liceum ogólnokształcące sportowe, technikum. Aktualności, sport i rozrywka, podział godzin, ogłoszenia, fundusze unijne, galerie, wydarzenia, zdjęcia,nauczyciele, personel, statut szkoły, patron,rekrutacja, matura, kalendarz wydarzeń. Największa szkoła ponadgimnazjalna w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Jeśli chcesz wybrać ciekawy kierunek kształcenia w różnych dziedzinach, koniecznie musisz przyjść do Zespołu Szkół.

  Data dodania: 07 06 2010
 • Prywatne liceum w Łodzi

  Prywatne liceum w Łodzi Posiadamy status szkoły międzynarodowej. W naszej placówce obowiązuje dwujęzyczny program nauczania (językiem wykładowym na wszystkich przedmiotach obok polskiego jest także język angielski). Początki naszej placówki sięgają 1992 roku, kiedy zostało założone Gimnazjum Językowe (klasy VII i VIII oraz 4 klasy liceum). Po reformie oświaty zmieniliśmy nazwę na Szkołą Europejską Gimnazjum-Liceum. Od 2006 roku prowadzimy także dwujęzyczną szkołę podstawową wykorzystującą metodą CLIL. W tym samym roku wprowadziliśmy również anglojęzyczny program Matury Międzynarodowej. Nasi uczniowie kończą szkołę nie tylko ze zdaną maturą oraz doskonałym przygotowaniem do studiów wyższych, ale także z trzema certyfikatami z języków obcych.

  Data dodania: 26 03 2014
 • Gimnazja prywatne w Łodzi

  Gimnazja prywatne w Łodzi Szkoła Europejska mieszcząca się w Łodzi zaprasza do dwujęzycznego gimnazjum. Opracowany w naszej szkole program sukcesywnie przygotowuje uczniów do zdawania matury międzynarodowej i może stać się przepustką do podjęcia studiów wyższych na znanych światowych uczelniach. Wszystkie przedmioty prowadzimy w dwóch językach wykładowych – polskim oraz angielskim. Nasi uczniowie biegle opanowują angielski (na poziomie C1), przygotowują się również do egzaminów międzynarodowych z trzech języków obcych. Możemy się pochwalić wynikami egzaminu gimnazjalnego z najwyższego przedziału w całej Polsce. Proponujemy wiele zajęć dodatkowych (pływanie, tenis ziemny, taniec, samoobrona), wyjazdy zagraniczne oraz nowoczesne wyposażenie placówki (używamy e-podręczników, wykorzystujemy naukę z użyciem tabletów).

  Data dodania: 02 04 2014
 • Www.szesnastka.com

  Www.szesnastka.com Jeżeli jesteś z Warszawy lub okolic i potrzebujesz wznowić cykl swojej edukacji, który z różnych przyczyn zatrzymał się na gimnazjum, lub ośmiolasowej szkole podstawowej, zapraszamy do naszego liceum ogólnokształcącego nr 16 w Warszawie. Od dwudziestu lat specjalizujemy się w edukowaniu osób dorosłych w różnych trybach – dziennym, zaocznym, czy nawet eksternistycznym. Wiadomo, że po kilku lub kilkunastu latach pracy zawodowej nie łatwo jest znów zasiąść w szkolnych ławach, dlatego nasza wykwalifikowana kadra prowadzi zajęcia w małych grupach, dzięki czemu łatwiej oswoić się z nową sytuacją i przyswajaniem wiedzy. Na naszej witrynie internetowej http://www. szesnastka. com, znajduje się pełna oferta szkoły, zakres kształcenia, rodzaje szkolenia, w tym kursów przygotowawczych do matury, oraz niezbędne informację potrzebne do rozpoczęcia nauki.

  Data dodania: 11 08 2014
 • NAUKA liceum ogólnokształcące

  NAUKA liceum ogólnokształcące Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu propozycję edukacyjną Centrum Kształcenia Zawodowego Nauka. Działamy od 20014 roku a siedziba naszej placówki mieści się w Tczewie. Oferujemy Państwu 5 szkół, w tym gimnazja, liceum, zasadniczą szkołę zawodową, policealne i medyczne studium zawodowe. Organizujemy też praktyki, kursy i szkolenia dla różnych zawodów. Prócz tego współpracujemy z pedagogiem, psychologiem szkolnym, a także doradcą zawodowym. Jeżeli są Państwo zaciekawieni - prosimy o kontakt. Dodatkowe wiadomości i dane kontaktowe znajdują się na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 14 03 2016