Miniatura strony Gry edukacyjne dla dzieci

Gry edukacyjne dla dzieci

E-księgarnia Podrecznikowo. pl zajmuje się sprzedażą wysyłkową tanich podręczników szkolnych. Oprócz różnych podręczników dedykowanych do nauki na przykład biologii, czy chemii, klienci mogą składać zamówienia na podręczniki do nauczania zintegrowanego, czy też na podręczniki przedmiotów zawodowych. Ponadto e-księgarnia prowadzi też sprzedaż literatury popularnej, poważnej, beletrystycznej, czy też innej. Oprócz podręczników księgarnia internetowa prowadzi sprzedaż taniej książki. Tutaj klienci mogą znaleźć wiele bestsellerów oraz beletrystykę.

Szczegóły strony www.podrecznikowo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wytwarzanie Wyrobów z Folii PCW

  Wytwarzanie Wyrobów z Folii PCW Szanowni Państwo! Jesteśmy na rynku już od 1993 roku. W nasze wyroby zaopatrujemy firmy z całej Polski i nieustannie poszerzamy dostępność naszych produktów.OKŁADKI na książki i zeszyty - to podstawowe nasz wyroby. * nutnik marszowy i marszówka (dla orkiestr dętych) * wkłady do wizytowników * okładki na dowody osobiste, legitymacje, prawa jazdy, karty * etui na płyty CD itp.Zastosowanie elementów foliowych jest jedną z form uatrakcyjnienia Waszej marki. Aby sprostać wymaganiom rynku, szukamy wciąż nowych rozwiązań i wykonujemy wciąż nowe modele. Z FOLII ZROBIMY PRAWIE WSZYSTKO. Specjalizujemy się w produkcji foliowych regulowanych okładek na książki. Nasze hasło reklamowe : " Okładki na wszystkie książki" jest wg nas w 90% prawidłowe, gdyż poszczególne produkty różnią się między sobą o 5 mm.

  Data dodania: 15 06 2011
 • Krzyżacy-audiobook

  Krzyżacy-audiobook Powieść H. Sienkiewicza cieszy się stałym, dużym zainteresowaniem czytelników, a także słuchaczy. Powieść wydana została bowiem w wersji audio, co niezmiernie cieszy wszystkich "słuchowców" i amatorów komfortu i wygody szukających estetycznych doznań w obcowaniu z wielka literaturą.
  Audiobook Krzyżacy to wydanie opracowane z niezwykłą pieczołowitością i dbałością o ostatecznego słuchacza.
  Zapraszamy wszystkich ceniących wysoka jakość i komfort obcowania z literaturą, do odwiedzenia naszego serwisu - Szkoła Jutra.

  Data dodania: 06 01 2012
 • Szymelka.pl - bajki terapeutyczne

  Szymelka.pl - bajki terapeutyczne Szymelka to księgarnia internetowa, która powstała z miłości do dzieci i książek. Nasz zespół składający się z psychologów i pedagogów o wieloletnim doświadczeniu terapeutycznym specjalizuje się w odkrywaniu jak najciekawszych i jak najbardziej wartościowych książek dla mniejszych czytelników. Przy wyborze pozycji kierujemy się nie tylko naszą wiedzą, ale i doświadczeniem wynikającym z bycia rodzicem. Na naszej stronie znaleźć można wybrane pozycje. Promujemy literaturę wartościową, również dziecięcą obcojęzyczną.

  Data dodania: 20 08 2016
 • Bonito Sprzedaż Hurtowa Książek

  Bonito Sprzedaż Hurtowa Książek Sprzedajemy książki do księgarni tradycyjnych, do bibliotek, hurtowni książek. W magazynie posiadamy ponad 80 000 tytułów gotowych do wysyłki. Sprowadzamy również inne opracowania na życzenie klientów. Lojalnym odbiorcom gwarantujemy program rabatowy, czy możliwość odroczenia płatności. Inne kategorie naszej księgarni internetowej to audiobooki, gry planszowe, podstawowe artykuły biurowe, dekoracyjne, plastyczne i szkolne. Gwarantujemy bezpłatne przesyłki od poziomu 500 złotych. Nasze doświadczenie sięga 2006 roku.

  Data dodania: 26 05 2017
 • Książki do nauki czytania - we.pl

  Książki do nauki czytania - we.pl Wydawnictwo Edukacyjne od 1993 roku dostarcza wysokiej jakości książki dla nauczycieli, poradniki dla rodziców oraz sprawdzone przygotowanie do szkoły dla wszystkich dzieci. Na przestrzeni lat zasłynęliśmy z serii książek „To lubię”, wykorzystywanych w nauczaniu języka polskiego na poziomie szkół podstawowych oraz średnich. We współpracy z ośrodkami naukowymi przygotowaliśmy książki z zakresu: logopedii, pedagogiki i historii literatury. Wydawnictwo Edukacyjne skutecznie wspiera rozwój dzieci, rodziców oraz nauczycieli. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, zapewniony przez autorów katedr merytorycznych prestiżowych uczelni wyższych w Polsce.

  Data dodania: 04 06 2020