Miniatura strony Gimnazja prywatne w Łodzi

Gimnazja prywatne w ŁodziSzkoła Europejska mieszcząca się w Łodzi zaprasza do dwujęzycznego gimnazjum. Opracowany w naszej szkole program sukcesywnie przygotowuje uczniów do zdawania matury międzynarodowej i może stać się przepustką do podjęcia studiów wyższych na znanych światowych uczelniach. Wszystkie przedmioty prowadzimy w dwóch językach wykładowych – polskim oraz angielskim. Nasi uczniowie biegle opanowują angielski (na poziomie C1), przygotowują się również do egzaminów międzynarodowych z trzech języków obcych. Możemy się pochwalić wynikami egzaminu gimnazjalnego z najwyższego przedziału w całej Polsce. Proponujemy wiele zajęć dodatkowych (pływanie, tenis ziemny, taniec, samoobrona), wyjazdy zagraniczne oraz nowoczesne wyposażenie placówki (używamy e-podręczników, wykorzystujemy naukę z użyciem tabletów).

Szczegóły strony gimnazjum-lodz.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zespół Szkół w Ropczycach

  Zespół Szkół w Ropczycach Witryna Zespołu Szkół w Ropczycach im. ks. dra Jana Zwierza - liceum profilowane, liceum ogólnokształcące sportowe, technikum. Aktualności, sport i rozrywka, podział godzin, ogłoszenia, fundusze unijne, galerie, wydarzenia, zdjęcia,nauczyciele, personel, statut szkoły, patron,rekrutacja, matura, kalendarz wydarzeń. Największa szkoła ponadgimnazjalna w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Jeśli chcesz wybrać ciekawy kierunek kształcenia w różnych dziedzinach, koniecznie musisz przyjść do Zespołu Szkół.

  Data dodania: 07 06 2010
 • Prywatne liceum w Łodzi

  Prywatne liceum w Łodzi Posiadamy status szkoły międzynarodowej. W naszej placówce obowiązuje dwujęzyczny program nauczania (językiem wykładowym na wszystkich przedmiotach obok polskiego jest także język angielski). Początki naszej placówki sięgają 1992 roku, kiedy zostało założone Gimnazjum Językowe (klasy VII i VIII oraz 4 klasy liceum). Po reformie oświaty zmieniliśmy nazwę na Szkołą Europejską Gimnazjum-Liceum. Od 2006 roku prowadzimy także dwujęzyczną szkołę podstawową wykorzystującą metodą CLIL. W tym samym roku wprowadziliśmy również anglojęzyczny program Matury Międzynarodowej. Nasi uczniowie kończą szkołę nie tylko ze zdaną maturą oraz doskonałym przygotowaniem do studiów wyższych, ale także z trzema certyfikatami z języków obcych.

  Data dodania: 26 03 2014
 • Korepetycje z chemii w Rzeszowie - Genlabtech

  Korepetycje z chemii w Rzeszowie - Genlabtech Główną działalnością Genlabtech jest prowadzenie korepetycji na terenie miasta Rzeszowa. Istnieje możliwość pobierania lekcji w domu klienta lub w siedzibie firmy. Oferujemy naukę przedmiotów ścisłych; biologii, chemii i matematyki. Celem projektu jest zwiększenie szans uczniów gimnazjów oraz liceów, na rynku pracy. Ponadto oferujemy badania w naszym laboratorium. Badamy kleszcze pod względem bakterii, strukturę roślin, które nasi klienci chcą wprowadzić na rynek polski. Nasze usługi wykonujemy rzetelnie, oferujemy szybki czas realizacji oraz niskie ceny.

  Data dodania: 15 12 2014
 • Liceum ogólnokształcące nr 2

  Liceum ogólnokształcące nr 2 II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana II Sobieskiego zlokalizowane jest w Krakowie. Nasza szkoła założona została 3. 11. 1883 roku. W 1897 roku otrzymaliśmy gmach przy ul. Sobieskiego 9, w którym szkoła funkcjonuje do dziś. Bogatą tradycję łączymy z doskonały wyposażeniem sal, wysokim poziomem nauczania oraz wieloma zajęciami dodatkowymi. Prowadzimy klasy ogólne i matematyczne. Nasi uczniowie mogą zapisać się na dodatkowe lekcje matematyki, chemii czy fizyki prowadzone przez pracowników naukowych UJ. Współpracujemy również z Akademią Górniczo-Hutniczą.

  Data dodania: 26 02 2015
 • Zaproszenia na studniówkę

  Zaproszenia na studniówkę Nasza strona to miejsce, dzięki któremu przygotowania do studniówki stają się przyjemnością. Łączy przyjemne z pożytecznym. Uświetnienie tak ważnego dnia to nasz główny cel. Nasza drukarnia już od wielu lat towarzyszy pryszłym maturzystom z całej Polski. Staramy się podążać za trendami nie zapominając o tradycji. Nasze zaproszenia na studniówkę utrzymane są w różnej kolorystyce od bieli, kremów I szarości po pastele I mocne odcienie całej tęczowej palety. Wiemy, że wybór nie jest prosty ale napewno znajdziecie tu coś dla siebie. Do tworzenia zaproszeń wykorzystujemy elementy graficzne spójne z tematyką zabawy I radości. Szukamy nowych rozwiązań tak by trafić najróżniejsze gusta. Materiały, których używamy to papiery z najwyższej pułki w świecie poligrafii. Ufamy, że jakość połączona z pasją I dobrym pomysłem są w stanie zdziałać cuda. Nasza oferta to także plakietki na studniówkę, które towarzyszą żakom podczas uroczystego balu. Są one nie tylko ważnym elementem całej oprawy ale także stanowią świetną pamiątkę na lata.

  Data dodania: 21 11 2016