Miniatura strony Filmy - swiatksiazki.pl

Filmy - swiatksiazki.plSwiatksiazki. pl to księgarnia internetowa, która oferuje klientom szeroki zbiór pozycji książkowych i podręczników do gimnazjum, liceum, szkół wyższych i pozostałych. W ofercie tego sklepu są także e-booki, muzyka, filmy i multimedia. Asortyment obejmuje zabawki oraz artykuły papiernicze. Oferta księgarni jest podzielona na bestsellery, nowości i zapowiedzi. Na bezpłatną dostawę można liczyć już przy zakupach na kwotę powyżej 99 zł. Tu klienci dostaną książki dla czytelników w każdym wieku, uwzględniając zarówno dzieci, jak i osoby starsze.

Szczegóły strony www.swiatksiazki.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Słowianie - zanim zaczął się czas

  Słowianie - zanim zaczął się czas Tworzona na bieżąco powieść, której bohaterami są dawni Słowianie oraz ich bogate, niepoznane dzieje. Autorem książki jest pan Jan Sz. Szarucki.
  Kto potrafi wskazać na mapie kolebkę pradawnych Słowian? – docieka autor. - Jeszcze się taki uczony nie narodził. Mimo jednak lik w naszej historii, Słowianie powinni zabiegać o cześć swych przodków. Jesteśmy Słowianie ! Pamiętajmy o swej własnej chwale, pięknych dziejach i niepowtarzalnych obyczajach!

  Data dodania: 02 06 2010
 • Nursing.com.pl - Wirtualny magazyn pielęgniarki i położnej

  Nursing.com.pl - Wirtualny magazyn pielęgniarki i położnej Nasz wirtualny portal pielęgniarki i położnej posiada min. cenne wiadomości o kształceniu i doskonaleniu zawodowym, materiały edukacyjne, wzory dokumentacji oraz forum gdzie podajecie Państwo swoje pytania i wątpliwości.

  Nasza witryna to Wirtualny Magazyn Pielęgniarki i Położnej. Diagnoza pielęgniarska, rozwiązania prawne i opieka nad pacjentem, tzn. istotne zagadnienia dyskutowane na jego łamach, {sprawiają|przyczynają się do tego|powodują|, że pomaga w codziennej pracy pielęgniarki.

  Magazyn posiada ogromną księgarnię internetową,kalendarz wydarzeń a także dobre wpisy.

  Data dodania: 16 08 2010
 • Książki - Księgarnia Sapientia

  Książki - Księgarnia Sapientia Księgarnia Sapientia.net.pl - sprzedaż internetowa książek o różnej tematyce. Bogaty wybór książek historycznych, religijnych, literatury popularnonaukowej, powieści polskich i zagranicznych, romansów, książek fantasy i literatury dla młodzieży. Księgarnia istnieje od 2007 roku. Mamy bogate doświadczenie na rynku księgarskim. Wysyłamy książki codziennie, od poniedziałku do soboty za pośrednictwem Poczty, kuriera i InPostu.

  Data dodania: 07 06 2013
 • Szymelka.pl - bajki terapeutyczne

  Szymelka.pl - bajki terapeutyczne Szymelka to księgarnia internetowa, która powstała z miłości do dzieci i książek. Nasz zespół składający się z psychologów i pedagogów o wieloletnim doświadczeniu terapeutycznym specjalizuje się w odkrywaniu jak najciekawszych i jak najbardziej wartościowych książek dla mniejszych czytelników. Przy wyborze pozycji kierujemy się nie tylko naszą wiedzą, ale i doświadczeniem wynikającym z bycia rodzicem. Na naszej stronie znaleźć można wybrane pozycje. Promujemy literaturę wartościową, również dziecięcą obcojęzyczną.

  Data dodania: 20 08 2016
 • Filmy - digitalo.pl

  Filmy - digitalo.pl Jako sklep internetowy digitalo. pl ze swoją ofertą chcielibyśmy wyjść do wszystkich klientów, którzy są zainteresowani znakomitym książkami, choć nie tylko. W naszym zbiorze książek znajdziecie Państwo między innymi literaturę, podręczniki, albumy, atlasy, mapy i wszelkie przewodniki. Oczywiście dysponujemy również książkami w wydaniu elektronicznym. Ponadto do sklepu zapraszamy miłośników dobrej muzyki oraz filmu. Znajdziecie tu wiele płyt, które zajmą Was na długo. Naszą ofertę uzupełniają ponadto artykuły papiernicze i biurowe.

  Data dodania: 22 07 2017