Miniatura strony Filmy - digitalo.pl

Filmy - digitalo.plJako sklep internetowy digitalo. pl ze swoją ofertą chcielibyśmy wyjść do wszystkich klientów, którzy są zainteresowani znakomitym książkami, choć nie tylko. W naszym zbiorze książek znajdziecie Państwo między innymi literaturę, podręczniki, albumy, atlasy, mapy i wszelkie przewodniki. Oczywiście dysponujemy również książkami w wydaniu elektronicznym. Ponadto do sklepu zapraszamy miłośników dobrej muzyki oraz filmu. Znajdziecie tu wiele płyt, które zajmą Was na długo. Naszą ofertę uzupełniają ponadto artykuły papiernicze i biurowe.

Szczegóły strony www.digitalo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Słowianie - zanim zaczął się czas

  Słowianie - zanim zaczął się czas Tworzona na bieżąco powieść, której bohaterami są dawni Słowianie oraz ich bogate, niepoznane dzieje. Autorem książki jest pan Jan Sz. Szarucki.
  Kto potrafi wskazać na mapie kolebkę pradawnych Słowian? – docieka autor. - Jeszcze się taki uczony nie narodził. Mimo jednak lik w naszej historii, Słowianie powinni zabiegać o cześć swych przodków. Jesteśmy Słowianie ! Pamiętajmy o swej własnej chwale, pięknych dziejach i niepowtarzalnych obyczajach!

  Data dodania: 02 06 2010
 • Nursing.com.pl - Wirtualny magazyn pielęgniarki i położnej

  Nursing.com.pl - Wirtualny magazyn pielęgniarki i położnej Nasz wirtualny portal pielęgniarki i położnej posiada min. cenne wiadomości o kształceniu i doskonaleniu zawodowym, materiały edukacyjne, wzory dokumentacji oraz forum gdzie podajecie Państwo swoje pytania i wątpliwości.

  Nasza witryna to Wirtualny Magazyn Pielęgniarki i Położnej. Diagnoza pielęgniarska, rozwiązania prawne i opieka nad pacjentem, tzn. istotne zagadnienia dyskutowane na jego łamach, {sprawiają|przyczynają się do tego|powodują|, że pomaga w codziennej pracy pielęgniarki.

  Magazyn posiada ogromną księgarnię internetową,kalendarz wydarzeń a także dobre wpisy.

  Data dodania: 16 08 2010
 • Podręczniki

  Podręczniki Podręczniki Szkolne to strona internetowa, dzięki której można zakupić podręczniki w naprawdę niskich cenach. Są to książki z przeznaczeniem między innymi dla przedszkolaków, podręczniki dla szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, technikum, szkół zawodowych, szkół ponadgimnazjalnych, podręczniki akademickie, lektury, opracowania i inne. Pochodzą one wprost od wydawnictw i hurtowni, dzięki czemu można liczyć na niezwykle atrakcyjne ceny oraz bardzo obszerny wybór pozycji. Warto już teraz sprawdzić pełną ofertę.

  Data dodania: 17 07 2015
 • Tanie książki- ksiazkomat.pl

  Tanie książki- ksiazkomat.pl Księgarnia internetowa Książkomat to największy wybór książek dostępnych od ręki i najniższe ceny. Zakupy w naszej księgarni są wygodne i przyjemne. Zadbaliśmy o prosty system zamówień i dokładny opis każdego produktu. Polecamy książki różnego typu, dzięki temu trafiamy w oczekiwania szerokiej grupy czytelników. W sprzedaży znajdziecie powieści grozy, fantasy, literaturę piękną, książki dla dzieci, książki dla młodzieży, książki kucharskie, książki tematyczne. Zapraszamy do księgarni Książkomat.

  Data dodania: 21 02 2018
 • Książki do nauki czytania - we.pl

  Książki do nauki czytania - we.pl Wydawnictwo Edukacyjne od 1993 roku dostarcza wysokiej jakości książki dla nauczycieli, poradniki dla rodziców oraz sprawdzone przygotowanie do szkoły dla wszystkich dzieci. Na przestrzeni lat zasłynęliśmy z serii książek „To lubię”, wykorzystywanych w nauczaniu języka polskiego na poziomie szkół podstawowych oraz średnich. We współpracy z ośrodkami naukowymi przygotowaliśmy książki z zakresu: logopedii, pedagogiki i historii literatury. Wydawnictwo Edukacyjne skutecznie wspiera rozwój dzieci, rodziców oraz nauczycieli. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, zapewniony przez autorów katedr merytorycznych prestiżowych uczelni wyższych w Polsce.

  Data dodania: 04 06 2020