Miniatura strony Dobre liceum w Łodzi

Dobre liceum w ŁodziDwujęzyczne liceum liceum-lodz. com. pl proponuje doskonałe przygotowanie uczniów zarówno do dwujęzycznej matury polskiej, jak również międzynarodowej matury, pozwalającej na studiowanie poza granicami naszego kraju. Od początku nauki językami wykładowymi są polski i angielski. Dodatkowo podczas toku nauki, wprowadzamy dwa kolejne języki obce. Naszym uczniom dajemy możliwość uzyskania certyfikatów ze wszystkich nauczanych w szkole języków obcych. Dajemy również dostęp do wielu rozwijających zajęć dodatkowych.

Szczegóły strony liceum-lodz.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pisanie prac licencjackich

  Pisanie prac licencjackich Nasza specjalność to przygotowywanie prac na zamówienie oraz pomoc w ich tworzeniu. Dla naszych klientów przygotowujemy prace naukowe – magisterskie, licencjackie, inżynierskie, dyplomowe i doktorskie. Także tworzymy prace częściowo na życzenie klientów – bibliografie, konspekty, metodologie, analizy wyników, korekty. Ponadto oferujemy pomoc w pisaniu artykułów, recenzji, przemów, CV i listów motywacyjnych, projektów. Jesteśmy dostępni 24h na dobę, pracujemy z doświadczonymi specjalistami, gwarantujemy terminowość i 100% oryginalność naszych prac!

  Data dodania: 26 03 2014
 • Szkoła policealna w Zielonej Górze

  Szkoła policealna w Zielonej Górze Policealne Studium Farmacji oferuje naukę na kierunku technik farmacji i przygotowuje do egzaminów. Mieści się w Zielonej Górze. W nowym roku szkolnym będzie istniała możliwość wyboru nowych kierunków: higienistki lub asystentki stomatologicznej oraz opiekuna medycznego. Kandydaci nie muszą zdawać egzaminów wstępnych. Nie obowiązują ich również jakiekolwiek limity wiekowe. Studium dysponuje nowoczesnymi pracowniami. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą przedstawioną na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 10 2014
 • Podyplomowe studia dyplomatyczne

  Podyplomowe studia dyplomatyczne Kolegium Europejskie przedstawia program zaawansowanych studiów europejskich. Przyjmujemy Państwa na studia podyplomowe dwujęzyczne charakteryzujące się intensywnością oraz profilem angielsko – francuskim. Nasza uczelnia jest powiązana z nowoczesnym kampusem, a więc studenci nie mają problemów z zakwaterowaniem. Obsługujemy studentów z kraju i środowiska międzynarodowego, co zapewnia faktyczną integrację. Dodatkowo proponujemy Państwu bezpłatne kursy językowe – uzupełniające, wyjazdy studyjne, rozmowy z ekspertami pracy w strukturach UE.

  Data dodania: 04 12 2015
 • DEHAG extra Białystok

  DEHAG extra Białystok Dehag Extra to ciesząca się dobrą opinią i renomą placówka edukacyjna, która kształci przyszłych fryzjerów, kosmetyczki, fizjoterapeutów. Prowadzimy także szkolenia dotyczące szeroko pojętej opieki medycznej. Technikum Usług Fryzjerskich i Ośrodek Kształcenia Zawodowego zapewnia swoim słuchaczom naukę na najwyższym poziomie. Wykłady prowadzą doświadczeni wykładowcy i odbywają się one w przyjemnej atmosferze. Duży nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne, nie zapominając przy tym o przekazaniu uczniom wiedzy merytorycznej. Ucz się z najlepszymi – zapraszamy.

  Data dodania: 25 03 2016
 • Edukacja fizjoterapia Białystok - wsmed.edu.pl

  Edukacja fizjoterapia Białystok - wsmed.edu.pl Jeśli szukasz uczelni medycznej na której wykształcisz się w kierunkach medycznych, sprawdź koniecznie naszą ofertę. Kwalifikacje, wiedza, doświadczenie i umiejętności naszych wykładowców zapewniają bardzo wysoki poziom nauczania. Komfortowa baza dydaktyczna oraz możliwości badawcze są także naszym dużym atutem. W swojej ofercie uczelnia posiada takie kierunki jak ratownictwo medyczne, kosmetologia czy fizjoterapia. Zapraszamy do kontaktu z naszą uczelnią w celu omówienia szczegółowych warunków rekrutacji.

  Data dodania: 14 03 2017