Miniatura strony Dobre liceum w Łodzi

Dobre liceum w ŁodziDwujęzyczne liceum liceum-lodz. com. pl proponuje doskonałe przygotowanie uczniów zarówno do dwujęzycznej matury polskiej, jak również międzynarodowej matury, pozwalającej na studiowanie poza granicami naszego kraju. Od początku nauki językami wykładowymi są polski i angielski. Dodatkowo podczas toku nauki, wprowadzamy dwa kolejne języki obce. Naszym uczniom dajemy możliwość uzyskania certyfikatów ze wszystkich nauczanych w szkole języków obcych. Dajemy również dostęp do wielu rozwijających zajęć dodatkowych.

Szczegóły strony liceum-lodz.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zarządzanie projektami, Studia w Krakowie - WSE

  Zarządzanie projektami, Studia w Krakowie - WSE Wyższa Szkoła Europejska to absolutnie wyjątkowe miejsce na mapie polskiej edukacji. Oferta edukacyjna, której nie powstydziłyby się najlepsze zachodnie uczelnie. Proponujemy takie kierunki jak: Stosunki Międzynarodowe, Filologia Angielska, Zarządzanie.
  Jakość i bardzo wysoki poziom nauczania są naszymi absolutnymi priorytetami. Aby sprostać wymaganiom Procesu Bolońskiego od roku akademickiego 2008/2009 zmieniliśmy programy studiów i wprowadziliśmy nowoczesne metody nauczania aktywizujące studentów. Dokładamy wszelkich starań, żeby uczyć na najwyższym poziomie, kładąc nacisk na praktyczność zdobywanej wiedzy i umiejętności.
  Bez naszych wykładowców nie byłoby WSE. To oni znajdują się w centrum procesu dydaktycznego i stanowią o wyjątkowości WSE. Pracują u nas tylko najlepsi.
  Kadra naukowa uczelni to nie tylko wybitni naukowcy, ale także praktycy, odnoszący w swojej pracy duże sukcesy oraz młodzi pracownicy naukowi, realizujący odważne projekty. Przede wszystkim, są oni jednak niezwykle życzliwymi ludźmi, gotowymi poświęcić każdemu studentowi czas i uwagę. Wielu naszych absolwentów wciąż utrzymuje kontakt ze swoimi wykładowcami, którzy stali się dla nich mentorami.
  Zapisz się na studia w Wyższej Szkole Europejskiej.

  Data dodania: 20 04 2012
 • Szkoła policealna w Zielonej Górze

  Szkoła policealna w Zielonej Górze Policealne Studium Farmacji oferuje naukę na kierunku technik farmacji i przygotowuje do egzaminów. Mieści się w Zielonej Górze. W nowym roku szkolnym będzie istniała możliwość wyboru nowych kierunków: higienistki lub asystentki stomatologicznej oraz opiekuna medycznego. Kandydaci nie muszą zdawać egzaminów wstępnych. Nie obowiązują ich również jakiekolwiek limity wiekowe. Studium dysponuje nowoczesnymi pracowniami. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą przedstawioną na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 10 2014
 • DEHAG extra Białystok

  DEHAG extra Białystok Dehag Extra to ciesząca się dobrą opinią i renomą placówka edukacyjna, która kształci przyszłych fryzjerów, kosmetyczki, fizjoterapeutów. Prowadzimy także szkolenia dotyczące szeroko pojętej opieki medycznej. Technikum Usług Fryzjerskich i Ośrodek Kształcenia Zawodowego zapewnia swoim słuchaczom naukę na najwyższym poziomie. Wykłady prowadzą doświadczeni wykładowcy i odbywają się one w przyjemnej atmosferze. Duży nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne, nie zapominając przy tym o przekazaniu uczniom wiedzy merytorycznej. Ucz się z najlepszymi – zapraszamy.

  Data dodania: 25 03 2016
 • Edukacja fizjoterapia Białystok - wsmed.edu.pl

  Edukacja fizjoterapia Białystok - wsmed.edu.pl Jeśli szukasz uczelni medycznej na której wykształcisz się w kierunkach medycznych, sprawdź koniecznie naszą ofertę. Kwalifikacje, wiedza, doświadczenie i umiejętności naszych wykładowców zapewniają bardzo wysoki poziom nauczania. Komfortowa baza dydaktyczna oraz możliwości badawcze są także naszym dużym atutem. W swojej ofercie uczelnia posiada takie kierunki jak ratownictwo medyczne, kosmetologia czy fizjoterapia. Zapraszamy do kontaktu z naszą uczelnią w celu omówienia szczegółowych warunków rekrutacji.

  Data dodania: 14 03 2017
 • Liceum projektowania mody w Warszawie

  Liceum projektowania mody w Warszawie Liceum projektowania mody Warszawa (woj. mazowieckie) posiada w ofercie także inne kierunki artystyczne. KSA, czyli liceum projektowania mody Warszawa zaprasza na kursy fotografii Kraków, kursy rysunku, studia z zakresu choreografii, kursy rysunku, a także kursy projektowania mody, konstrukcji ubioru, kroju i szycia. Zastanawiasz się jaki kierunek studiów wybrać na projektanta mody? Krakowskie Szkoły Artystyczne zapraszają do poznania oferty - w ofercie kursy kroju i szycia, kursy projektowania i konstrukcji ubioru, a także studia z zakresu projektowania mody. Wejdź na stronę www KSA i dowiedz się jaki kierunek studiów wybrać na projektanta mody.

  Data dodania: 21 05 2020