Miniatura strony Angielski - poangielsku.com

Angielski - poangielsku.comNasza strona internetowa poangielsku. com to miejsce, które pozwala na zapoznanie się z rozbudowaną bazą materiałów dotyczących języka angielskiego. Na stronie można znaleźć materiały, które pozwalają poprawić umiejętności pisania po angielsku. Wskazówki jak pisać wypracowania pozwalają poprawić umiejętności posługiwania się językiem pisanym, nauczyć się gramatyki angielskiej. Za pośrednictwem serwisu można również znaleźć materiały do nauki słówek, zwrotów po angielsku. Na stronie można znaleźć wiele praktycznych porad.

Szczegóły strony poangielsku.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Katarina.pl

  Katarina.pl W ramach oferty naszej firmy zapewniamy doskonale przygotowane programy nauczania języka niemieckiego, które oferujemy osobom bez względu na poziom zaawansowania językowego. Wszystkie kursy w naszej szkole językowej realizowane są pod okiem doświadczonych nauczycieli oraz lektorów, którzy posiadają doskonałe wykształcenie. W naszej szkole realizowane są kursy bez względu na poziom zaawansowania naszych kursantów, wiek. Wszystkie nasze kursy realizowane są w doskonałej lokalizacji na terenie Warszawy, gdzie posiadamy świetnie wyposażone sale, co pozwala nam na realizowanie efektywnej nauki w małych grupach. Małe grupy pozwalają nam również zapewnić indywidualne podejście do wszystkich kursantów, co również przekłada się na jakość nauczania w naszej placówce. Zapraszam!

  Data dodania: 16 04 2015
 • Kurs angielskiego w Jeleniej Górze

  Kurs angielskiego w Jeleniej Górze Centrum Języka Angielskiego Libris oferuje kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach dla wszystkich grup wiekowych w Jeleniej Górze.

  Oferujemy język angielski:

  - dla dzieci od trzeciego roku życia
  - dla młodzieży szkolnej i gimnazjalnej
  - dla młodzieży licealnej
  - dla dorosłych w każdym wieku
  - dla firm i instytucji

  Oferujemy również międzynarodowe egzaminy TOEIC, WiDaF i TFI.
  Ponadto oferujemy usługi tłumaczeniowe z języka angielskiego na język polski, oraz z języka polskiego na język angielski.

  Nauka odbywa się u nas w małych grupach do 6 osób, dzięki czemu nasza praca jest skuteczna. Skupiamy się na komunikatywnej znajomości języka angielskiego, a więc przede wszystkim rozmawiamy. Komunikacja jest najważniejsza!

  Dzieci uczą się u nas poprzez zabawę w języku angielskim. Opracowany program pracy zapewnia ciągłość nauki i regularne postępy.

  Zapraszamy wszystkich z Jeleniej Góry i okolic do dołączenia do naszego zespołu. Z nami nauka będzie lekka, łatwa i skuteczna!

  Data dodania: 29 04 2015
 • Kursy Językowe Warszawa

  Kursy Językowe Warszawa Za pośrednictwem warszawa. kursy-jezykowe. edu. pl oferujemy kursy językowe, które pozwalają na skuteczną naukę języków obcych z wykorzystaniem metody Krebsa. Metoda oparta na słuchaniu pozwala na szybkie przyswajanie nowych słów, co zwiększa możliwość przyswojenia języka obcego w naturalny sposób i nauczenie się porozumiewania w języku obcym w krótkim czasie. W naszej ofercie posiadamy kursy między innymi w takich językach obcych jak język angielki, niemiecki, francuski, hiszpański, które dostępne są przy zakupach w internetowym sklepie.

  Data dodania: 04 07 2018
 • Język niemiecki - poniemiecku.com

  Język niemiecki - poniemiecku.com Za pośrednictwem naszego serwisu internetowego poniemiecku. com zapewniamy dostęp do specjalnie wyselekcjonowanych materiałów pozwalających na naukę języka niemieckiego. Celem naszej strony jest zapewnienie materiałów do nauki niemieckiego, które pozwalają na zapewnienie przydatnych materiałów do nauki konkretnych umiejętności posługiwania się językiem obcym. Obejmuje to między innymi takie materiały jak artykuły po niemiecku, materiały do nauki pisania wypracowań szkolnych, słówka czy zwroty po niemiecku.

  Data dodania: 12 09 2018
 • Szkoła językowa Bielsko - foryou.edu.pl

  Szkoła językowa Bielsko - foryou.edu.pl Specjalizujemy się w nauce języka angielskiego (Bielsko Biała). Zapewniamy przemyślane kursy prowadzone przez prawdziwych pasjonatów. Przełamujemy bariery komunikacyjne, poszerzamy słownictwo, uczymy gramatyki w naturalnej formie, bez zbędnego przesadzania regułkami. Tworzymy na kursach małe grupy, maksymalnie do 6 osób stacjonarnie, co pozwala na poznanie uczestników i bardziej indywidualne dopasowanie niektórych materiałów. Rozumiemy również potrzeby firm, maturzystów, dzieci. Zachęcamy do poznania angielskiego w Bielsku.

  Data dodania: 12 09 2020