Miniatura strony Warszawa developer

Warszawa developerPoszukujesz mieszkania w Warszawie w stanie developerskim? Interesuje Cię nowoczesna architektura i wysoki standard lokalu? Zapoznaj się z aktualnymi inwestycjami mieszkaniowymi, które prowadzi nasze przedsiębiorstwo! Obecnie jesteśmy w trakcie budowy dwóch budynków w niskiej zabudowie na Targówku i Ochocie. Obie inwestycje posiadają świetną lokalizację, gdyż otoczone są parkami i obiektami rekreacyjnymi, a przy tym są oddalone zaledwie kilka kilometrów od centrum miasta. Cennik i projekty mieszkań znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Szczegóły strony www.cogik.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • RIBET najtańsze domy

  RIBET najtańsze domy Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę przedsiębiorstwa Ribet. Od wielu lat specjalizujemy się w projektowaniu i budowie domów, budynków biurowych, hal magazynowych oraz produkcyjnych, a także marketów i galerii handlowych. Wszystkie zadania przeprowadzamy jako generalny wykonawca przy współpracy z producentami i dostarczycielami artykułów budowlanych. Naszym Klientom zapewniamy koncepcję oraz projekt, pozwolenie na budowę, budowę, nadzór budowlany oraz oddanie budynku do użytkowania.
  Główna siedziba znajduje się w Pruszczu Gdańskim, ul Grunwaldzka 69a, telefon kontaktowy 502 871 874

  Pełna oferta oraz szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.

  Data dodania: 23 11 2016
 • Nowe mieszkania we Wrocławiu - phumarbud.eu

  Nowe mieszkania we Wrocławiu - phumarbud.eu Polecamy mieszkania na Osiedlu Wilanowskim i Cynamonowym we Wrocławiu, które można znaleźć w ofercie firmy MARBUD. Każdy budynek będzie miał bogaty wybór miejsc postojowych w garażu podziemnym i na parkingach terenowych. Dla Państwa przewidziane są również wydzielone tereny rekreacyjno-wypoczynkowe ze zbiornikiem wodnym. Zapewniamy, że są to mieszkania wyjątkowe, bo idealnie wykończone, w dobrej i spokojnej lokalizacji, a do tego w naprawdę atrakcyjnych cenach. Każdy znajdzie mieszkanie o powierzchni na jakiej mu zależy.

  Data dodania: 04 05 2016
 • DK Development

  DK Development Specjalnością naszej firmy od samego początku działalności na rynku developerskim jest realizowanie profesjonalnych oraz kompleksowych usług. Działamy na rynku już od 1996 roku, co przekłada się na doświadczenie naszej firmy na rynku, które pozwala nam zapewnić zarówno mieszkania oraz apartamenty, które znajdują się w prestiżowych lokalizacjach. Jednocześnie naszym klientom możemy gwarantować również terminowość realizacji. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową.

  Data dodania: 29 06 2016
 • Rynek-deweloperski.pl - oferty deweloperów

  Rynek-deweloperski.pl - oferty deweloperów Rynek Deweloperski to serwis, który dedykowany jest nowym inwestycjom deweloperskim. Z zawartością swojego serwisu wychodzimy do wszystkich tych, których interesują nowe domy i lokale użytkowe, jak i wszelkie wiadomości czy informacje z rynku nieruchomości, a także finansów czy prawa budowlanego. W jednym miejscu znajdziecie oferty najlepszych deweloperów, którzy oddali właśnie swoje lokale do użytku. Po więcej Zapraszamy na stronę naszego serwisu - rynek-deweloperski. pl, gdzie znajduje się cała oferta.

  Data dodania: 08 02 2018
 • Deweloper Warszawa Mokotów - central-house.pl

  Deweloper Warszawa Mokotów - central-house.pl Central House to apartamenty w Warszawie charakteryzujące się doskonałą jakością i przystosowaniem do potrzeb rodzin, czy inwestorów planujących długoterminowy wynajem. Proponujemy mieszkania na Mokotowie. Nasza inwestycja wyróżnia się wysoką klasą zastosowanych materiałów budowlanych, rozbudowaną strefą relaksu dla mieszkańców, paczkomatem do wyłącznego użytku lokatorów i wieloma innymi udoskonaleniami. Do każdego apartamentu dodajemy oczyszczacz powietrza dla zwiększenia komfortu życia. Odpowiadamy na wszystkie pytania inwestorów. Zapraszamy do kontaktu z doświadczonym deweloperem.

  Data dodania: 15 12 2020