Miniatura strony Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek - eHouse. Sterowanie Domem

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek - eHouse. Sterowanie DomemSystem eHouse - Inteligentny Dom, Inteligentny budynek, zapewnia sterowanie domem, budynkiem, ogrzewaniem, oświetleniem, alarmem, itd.

System inteligentnego domu i budynku umożliwia zaawansowane sterowanie i integrację systemów i instalacji różnego typu.

Integracja i sterowanie wieloma systemami, podsystemami, instalacjami różnego typu w domu, mieszkaniu i budynku:
Instalacją centralnego ogrzewania, kotłownią i grzewczą,
Indywidualnym ogrzewaniem w pomieszczeniach,
wentylacyjną i rekuperacją,
Instalacji elektrycznej,
Instalacji elektronicznej,
Systemu zabezpieczeń (Alarm),
Instalacji TV / SAT / Audio / Video / HiFi,
Instalacją oświetleniową,
Roletami, markizami, bramami i furtkami,
Instalacje ograniczonego dostępu (weryfikacja kart Mifare),
Sterowanie pomieszczeniami specjalnymi (sauna, basen, oranżeria).

System ma budowę modułową umożliwiającą inwestorowi wybór elementów potrzebnych do instalacji.

System eHouse składa się z następujących elementów (modułów):
Sterownik Centralnego ogrzewania HeatManager (HM),
Sterownik Rolet, markiz, bram ExternalManager (EM),
Sterownik Zabezpieczeń InputExtender (IE / IE2),
Sterownik Pokojowy RoomManager (RM),
Moduł komunikacyjny CommManager (CM): system zabezpieczeń, sterownik rolet, moduł GSM/GPRS, ethernet. (alternatywnie zamiast EM, IEs, RS232/485),
Konwerter RS232 / 485 (przy braku modułu CM),
Komputer PC, tablet lub panel na systemie Windows XP +,
Pakiet oprogramowania "eHouse" do sterowania systemem i zwiększenie funkcjonalności systemu.

Wsparcie komputera PC pozwala na zwiększenie funkcjonalności systemu eHouse i implementację własnych algorytmów sterowania domem.

Szczegóły strony www.isys.pl:

Komentarze:

 • poranek17 » (raport)

  W dniach 25-27 październiku 2012 na terenie SOHO FACTORY w Warszawie, przy ulicy Mińskiej 25 odbędą się pierwsze polskie targi - DOM INTELIGENTNY.
  O czym będą? Między innymi:
  - nowoczesne i ekologiczne rozwiązania domu
  - technologie inteligentnego zarządzania budynkiem
  - wystawa szeroko rozumianych systemów audio/video i kina
  Co w

  Data dodania: 17 10 2012
 • Poranek17 » (raport)

  Co w zamian? Dla odwiedzających: mnóstwo gadżetów, sale kinowe oraz nowości elektroniczne... Przyjdź, warto...
  P.S. Hale targowe będą czynne od godziny 9.00 do 18.00 przez trzy dni targowe.
  Wejściówka dzienna kosztuje 15 pln (ulgowa 10 pln), wejściówka trzydniowa kosztuje 30 pln. Wejściówki są indywidualne.

  Data dodania: 17 10 2012

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Alarmy - sklep internetowy

  Alarmy - sklep internetowy Wybierając naszą firmę będziesz miał/a pewność, że twoja posesja(dom, biuro, firma) jest doskonale zabezpieczona. Wykonaliśmy ki instalacji od domków jednorodzinnych i altanach począwszy a na wielkich zakładach produkcyjnych skończywszy, zaufały nam instytucje takie jak banki( Narodowy Bank Polski, Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA, Bank Polska Kasa Opieki SA, ING Bank Śląski, Banki spółdzielcze i wiele innych ), Policja, Wojsko Polskie, Prokuratura, Sądy, Urzędy Państwowe i inne. Nie pozostawaj w tyle i spraw sobieAlarm na miarę drugiej dekady 21-ego wieku.

  Data dodania: 25 02 2011
 • DĘBOWSKI roboty brukarskie

  DĘBOWSKI roboty brukarskie Zakład usług budowlanych Dębowski zajmuje się realizowaniem prac drogowych, inżynierskich i brukarskich. Działa na rynku od 1988 roku, co pozwoliło mu na zebranie dużego doświadczenia oraz uzyskanie dobrej opinii wśród wielu odbiorców. Jego specjalizacja to układanie podjazdów, placów, parkingów i placów z betonowej kostki brukowej, granitu, kamienia czy też klinkieru. Doświadczeni pracownicy zapewniają najwyższą jakość i rzetelność wykonania każdej z usług. Wiemy, że najlepszą reklamą dla firmy jest zadowolenie klientów, z tej przyczyny dbamy o punktualne oraz precyzyjne realizowanie prac, żeby spełnić wszelkie oczekiwania odbiorców. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 26 09 2014
 • Bloch

  Bloch Miło mi powitać Cię na mojej stronie!. Jeśli się tu znalazłeś to, prawdopodobnie szukasz sprawdzonego hydraulika w Lublinie. Nie musisz już dłużej szukać! Od ponad 20 latzajmuję się hydrauliką. Wyróżnia mnie za fachowe podejście, profesjonalizm, terminowość. Moim Klientom gwarantuję także serwis urządzeń po wykonanej usłudze. Zapewniam też transport urządzenia na miejsce montażu. Mam świadomość postępu dlatego każdego dnia zapoznaję się z nowymi możliwościami technicznymi. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – przyjdź do naszego salunu w Galerii Gala Dom i Wnętrze.

  Data dodania: 10 11 2016
 • Xilix gel cena

  Xilix gel cena W naszej firmie Xilix jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości oraz nowocześnie produkowane produkty biobójcze. Zapewniany w naszej firmie preparat na korniki pozwala na zapewnienie dwukierunkowego działania, co pozwala między innymi na zwalczanie szkodników drewna przy jednoczesnym dbaniu o materiały drewniane poprzez impregnację. Nasze wyroby są bardzo skuteczne w działaniu, posiadają nowoczesną formułę, a jednocześnie pozwalają na zapewnienie doskonałej skuteczności poprzez silnie przenikanie w głąb drewna.

  Data dodania: 11 02 2019
 • The Floor - panele winylowe

  The Floor - panele winylowe W ramach oferty firmy The Floor jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom szeroki asortyment materiałów do zastosowania przy realizowaniu podłóg. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam oferować odpowiednio wyselekcjonowane materiały, które wykorzystują zarówno uznane, jak też najnowsze trendy wzornictwa. W naszej firmie zapewniamy między innymi takie rozwiązania jak podłoga z rdzeniem ceramicznym. Jednocześnie zapewniamy naszym klientom wygodne zakupy w specjalistycznym sklepie internetowym.

  Data dodania: 21 12 2019