Miniatura strony InfraSkan

InfraSkanFirma Infra Skan świadczy specjalistyczne usługi inżynierskie na terenie centralnej oraz południowej Polski. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży budowlanej (także doświadczenie naukowe na AGH), niezbędną wiedzę oraz nowoczesny sprzęt specjalistyczny. Wykonujemy badania termowizyjne (na potrzeby budownictwa i branży przemysłowej) oraz termowizyjne kontrole instalacji elektrycznych. Lokalizujemy również wycieki wodne w budynkach i dużych sieciach wodociągowych oraz zajmujemy się lokalizowaniem instalacji podziemnych. Dodatkowo wykonujemy obliczenia niezbędne do wykonania świadectw charakterystyki energetycznej budynków oraz świadczymy usługi doradcze w tym zakresie. Naszą ofertę wyróżnia nie tylko pełen profesjonalizm, ale i przystępne ceny.

Szczegóły strony www.infraskan.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Świadectwa energetyczne Szczecin

  Świadectwa energetyczne Szczecin Od kilku lat obowiązuje nas przepis, który nakłada obowiązek uzyskania certyfikatu energetycznego przez właścicieli nieruchomości. Bez tego nie da się już dzisiaj oddać nowo wybudowanego budynku do użytku. Świadectwa energetyczne w Szczecinie wykonuje wiele firm i jedną z nich jest właśnie firma AR PROJEKT. Specjalizują się miedzy innymi w takiej dziedzinie jak właśnie certyfikaty energetyczne i działają na terenie Szczecina oraz województwa Zachodniopomorskiego.

  Data dodania: 09 06 2010
 • Certyfikat energetyczny Katowice

  Certyfikat energetyczny Katowice Poszukujesz firmy wystawiającej świadectwa energetyczne? GS Energia zaprasza. Dokument taki jak świadectwo będzie niebawem niezbędny dla wszystkich budynków i lokali. Świadectwo energetyczne pozwala obiektywnie ocenić przybliżone koszty użytkowania mieszkania w skali rocznej. Rozmiar działania firmy jest bardzo wielki - oprócz Krakowa, Tarnowa, Rzeszowa, Kielc sporządzamy świadectwa w wielu innych miejscowościach - sprawdź dokładnie na stronie. GS Energia wspiera energooszczędność - chcemy zaproponować ekologiczne instalacje takie jak: kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne oraz badania termowizyjne, konsulting energetyczny. GS energia serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 07 09 2010
 • Świadectwa energetyczne

  Świadectwa energetyczne Firma z branży budownictwa ekologicznego o nazwie Thermo-Patrol zaczęła świadczyć usługi związane z certyfikacją oraz badaniami termograficznymi. Mijający rok 2011 był dla naszej firmy bardzo udany. Zyskaliśmy nowych pracowników oraz listę nowych klientów, którzy już skorzystali z usług naszej firmy i co najważniejsze są zadowoleni. Świadectwa energetyczne jakie realizujemy są wykonywane przez fachowców z odpowiednimi certyfikatami. Zapraszamy.

  Data dodania: 29 12 2011
 • Kontenery

  Kontenery Metalplast System specjalizuje się w produkcji kontenerów. Budownictwo to posiada mnóstwo zalet dlatego staje się coraz częściej wybieranym budownictwem. Nasz zespół ludzi z doświadczeniem znających się na tym co robią. Już dziś zamów produkty naszej firmy a nie będziesz żałować. Obiekty modułowe są na czasie - nie zostawaj w tyle. Zapraszamy na naszą stronę www i do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 16 02 2012
 • Fotoogniwa

  Fotoogniwa MyEnergy.pl zajmuje się montażem fotoogniw i elektrowni wiatrowych. Instalujemy fotoogniwa zamieniające prąd pozyskiwany z naturalnych źródeł takich jak wiatr czy słońce. Niezwykle rozchwytywane są w ostatnim czasie są właśnie ogniwa słoneczne. Unia Europejska w sporej części dopłaca do realizowanych projektów i właśnie dlatego każdego kto chciałby zamontować ogniwa fotowoltaiczne, prosimy o skontaktowanie się z naszą firmą. Pomagamy przy wszystkich formalnościach i w załatwieniu "papierkowej roboty". Fotoogniwa nie zabierają wiele miejsca, a więc ich instalacja jest bardzo opłacalna. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do kontaktu, który nic nie kosztuje.

  Data dodania: 14 12 2012