Miniatura strony Outworking - outsourcing kadrowo-płacowy

Outworking - outsourcing kadrowo-płacowyOutworking to wyspecjalizowana agencja pracy tymczasowej. Przyjmujemy zgłoszenia od pracodawców na poszukiwanie wykwalifikowanych pracowników na dowolne stanowiska. Odpowiadamy za proces rekrutacji, a także za pełny outsourcing HR zgodny z aktualnymi normami prawnymi. Dzięki nam pracodawcy wykorzystują pracowników do swoich celów biznesowych i nie muszą zajmować się trudnymi formalnościami. Sugerujemy zatrudnienie próbne na życzenie, co pozwala bez żadnych zobowiązań przetestować konkretnego pracownika.

Szczegóły strony outworking.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Outsourcing - zewnętrzne siły sprzedaży

  Outsourcing - zewnętrzne siły sprzedaży Czy Twojej firmie przydałby się duży zastrzyk zamówień? Jesteśmy Agencją IQFM Ackermann i od 1996 roku specjalizujemy się w outsourcingu zespołów sprzedażowych. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy pomóc Ci zatrudnić i wyszkolić Twoje własne kadry lub wesprzeć audytem i konsultingiem. Agencja IQFM Ackermann działa także jako agencja merchandisingowa i hostessowa. Prowadzimy skuteczną promocję w punkcie sprzedaży i poza nim oraz zatrudniamy Tajemniczych Klientów, aby ułatwić Ci kontrolę Twoich zespołów obsługi klienta. Współpracowaliśmy z firmami polskimi, zagranicznymi oraz międzynarodowymi koncernami. Zanim podejmiesz z nami współpracę, sprawdź nasze referencje oraz case studies. Agencja IQFM Ackermann – jesteśmy składową sukcesu Twojej firmy.

  Data dodania: 10 11 2011
 • NT GROUP

  NT GROUP Masz problemy z podległą ci siecią komputerową? Nie wiesz, czy posiadane przez ciebie licencje są jeszcze ważne? Warto to przetestować i zawezwać na audyt firmę NT Group z Łodzi. Oni nie tylko zbiorą informacje o wszystkich programach i licencjach na twoich komputerach, ale także przeprowadzą skanowanie zawartości pod względem zainstalowanych aplikacji. Potem zestawią listę zainstalowanych programów z licencjami, które posiadasz. Wtedy będzie wiadomo, czy są jakieś braki w licencjach, które trzeba będzie uzupełnić lub może na odwrót masz nadwyżkę licencji i będzie można uzupełnić oprogramowanie na twoich komputerach. Ponadto NT Group zajmuje się też prowadzeniem kursów komputerowych, a także kreowaniem wizerunku firmy w internecie. Więcej o firmie na stronie:

  Data dodania: 19 08 2013
 • Ekoakta

  Ekoakta Jesteśmy firmą, która już od 12 lat istnieje na polskim rynku. Naszym głównym obszarem działalności jest archiwizacja różnego rodzaju dokumentów firmowych. Bezpieczeństwo i profesjonalizm to nasze cechy charakterystyczne. Kompleksowo obsługujemy już ponad 6000 klientów. W naszej ofercie znaleźć można również niszczenie dokumentów w systemie pojemnikowym, ale również niszczenie CD, DVD i HDD. Jeśli chcesz dowiedzieć się znacznie więcej na temat naszej działalności, odwiedź stronę internetową firmy.

  Data dodania: 25 03 2014
 • Biuro na godziny katowice - katodesk.com

  Biuro na godziny katowice - katodesk.com Nasza przestrzeń to doskonałe warunki do rozwoju i formowania różnych biznesów, a także różnych kreatywnych przedsięwzięć. Coworking, sale na godziny, a także wiele innych przedsięwzięć. Sprawdź listę naszych rezydentów i zdecyduj o dołączeniu do jedynej w swoim rodzaju społeczności, którą gromadzimy w naszej przestrzeni. Jeśli masz pytania, chętnie udzielimy odpowiedzi i zadbamy o to, byś otrzymał dokładnie te informacje, których potrzebujesz. Tymczasem zapraszamy na stronę oraz do wizyty w naszej siedzibie, to się opłaci.

  Data dodania: 23 11 2017
 • MINFOR.pl - Oprogramowanie księgowe

  MINFOR.pl - Oprogramowanie księgowe Szukasz odpowiedzi na pytanie, które firmy mogą zaoferować pozycjonowanie? Jeśli interesuje Cię pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych, warto pomyśleć o jak najszybszym zapoznaniu się z naszą działalnością. Zadajesz sobie pytanie, do kogo skierowana jest oferta? Jeżeli pojawiło się takie pytanie, musisz wiedzieć, że jest to pytanie, w przypadku którego możliwe są różne odpowiedzi.

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej, nie pozostaje nic innego, jak zajrzeć na stronę działalności (i to możliwie jak najprędzej).

  Data dodania: 30 12 2019