Miniatura strony Oferty pracy

Oferty pracyWielu Polaków wyjechało w poszukiwaniu pracy do krajów Europy zachodniej, licząc na wysokie płace i tym samym dogodne życie. Niestety wiąże się to z wieloma nieprzyjemnościami, jak szykanowanie w pracy, gorsze traktowanie ze względu na swoje pochodzenie. Praca po 12 godzin dziennie łącznie z weekendami.. Z tych powodów wielu polaków postanowiło nie opuszczać naszego kraju i szukać zatrudnienia w swoim rejonie.

Szczegóły strony www.liderpracy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Praca w Niemczech. Opieka - Niemcy.

  Praca w Niemczech. Opieka - Niemcy. Praca w Niemczech to dobra alternatywa dla osób, które nie mogą znaleźć pracy w kraju, lub nie są zadowolone ze swoich zarobków.Taki wyjazd daje ogrom nowych możliwości. Poznania nowej kultury, ludzi, zarobienia większych pieniędzy, nauki języka, zdobycia doświadczenia zawodowego. Nic więc dziwnego, że coraz więcej Polaków decyduje się na taki krok. Coraz większa liczba kobiet również decyduje się na taki krok jakim jest wyjazd do pracy za granicę. Dla nich zostały przygotowane specjalne zajęcia między innymi praca jako opiekunka osób starszych.

  Data dodania: 28 03 2012
 • Praca za granicą - Niemcy

  Praca za granicą - Niemcy Firma Career Investment oferuje legalną pracę zagranicą w charakterze personelu opiekuńczego zajmującego się osobami starszymi. Naszą specjalnością jest rekrutacja i zatrudnianie wykwalifikowanych opiekunek i opiekunów dla klientów prywatnych z Niemiec oraz Szwajcarii poszukujących opieki dla swoich bliskich. Zajmujemy się również organizowaniem zagranicznych programów edukacyjnych (programy zarobkowe) dla uczniów szkół średnich powyżej 18 lat, studentów oraz absolwentów. Proponujemy np. pracę jako Au Pair w USA czy Chinach, programy staży na Maledywach i szereg innych ofert.

  Data dodania: 18 09 2014
 • Chrzanów - regionalny portal pracy

  Chrzanów - regionalny portal pracy Portal praca-chrzanow. info jest lokalnym serwisem ogłoszeniowym publikującym oferty pracy. Użytkownicy naszej strony znajdą ogłoszenia pracodawców proponujących zatrudnienie w Chrzanowie, Balinie, Trzebini, Libiążu oraz okolicach. Zachęcamy do przeglądania zamieszczonych ofert i aplikowania na proponowane stanowiska (także bezpośrednio z naszej strony). Miejscowych pracodawców zachęcamy zaś do promowania swoich ofert właśnie w naszym serwisie. Gwarantujemy niskie koszty ogłoszenia i możliwość dotarcia do wielu potencjalnych kandydatów z regionu (każdą ofertę wysyłamy także do zarejestrowanych użytkowników).

  Data dodania: 21 10 2014
 • Ogłoszenia o pracę - Czeladź

  Ogłoszenia o pracę - Czeladź Jesteśmy portalem ogłoszeniowym łączącym pracodawców z pracownikami. W naszym serwisie publikujemy aktualne oferty zatrudnienia w mieście Czeladź oraz w okolicach. Pracodawców z tego regionu zachęcamy do dodawania własnych ogłoszeń. Dodatkowo każdy anons możemy wypromować w Social Mediach oraz wyróżnić na stronie. Osoby poszukujące pracy zachęcamy do bezpłatnej rejestracji. Do osób z naszej bazy na bieżąco wysyłamy najnowsze oferty. W serwisie publikujemy dodatkowo porady dla pracowników oraz pracodawców.

  Data dodania: 23 01 2015
 • Praca - oprace.pl

  Praca - oprace.pl Na portalu oprace. pl znajdziesz ogłoszenia, dzięki którym znajdziesz nowego pracodawcę lub pracownika. W zależności od Twoich potrzeb możesz dowolnie spersonalizować ofertę ogłoszeń! W rezultacie jesteśmy portalem z ogłoszeniami o pracę zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Dostarczmy wyłącznie rzetelne ogłoszenia, stawiając na bezpieczeństwo obu stron. Co więcej, za pomocą mediów społecznościowych dzielimy się wartościową wiedzą na temat pieniędzy, biznesu, zarobków oraz motywacji do działania. Razem z portalem oprace. pl nie tylko znajdziesz nowe zatrudnienie, ale i naprawdę je polubisz.

  Data dodania: 21 08 2020