Miniatura strony Narzędzia do zarządzania jakością

Narzędzia do zarządzania jakościąChcesz wiedzieć czym jest jakość? O co chodzi w zarządzaniu jakością? Jakie narzędzia są do tego wykorzystywane? Skorzystaj z naszej pomocy. Na stronie www.jakosc.biz znajdziesz wszystkie informacje dotyczące tematu jakości, ponadto nowości w branży, ciekawe artykuły, informacje o szkoleniach, a nawet ogłoszenia o pracę. Jeśli będziesz chciał poszerzyć swoją wiedzę to zawsze możesz skorzystać także z zakładki literatura i być na bieżąco z najnowszymi pozycjami związanymi z tą tematyką.

Szczegóły strony www.jakosc.biz:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • DJB Doradztwo Marcin Choraży

  DJB Doradztwo Marcin Choraży Na Polskim rynku to właśnie firma DJB Doradztwo jest liderem wśród wdrożeniowców zajmujących się systemami ISO. Nasi szkoleniowcy opracowali nowatorskie metody pozwalające na wdrożenie systemów szybko i sprawnie ale jednocześnie na zrozumiałe podejście tak aby każdy z pracowników zleceniodawcy zrozumiał procedury systemowe. Serdecznie zapraszamy na nasza stronę internetową, gdzie znajdują się informacje dotyczące wszystkich wdrażanych przez nas systemów ISO.

  Data dodania: 08 02 2011
 • ISO medycyna

  ISO medycyna Firma ISO-Profit oferuje szkolenia, pomoc we wdrażaniu norm oraz uzyskaniu certyfikacji ISO dla placówek medycznych. Zmiany we współczesnym systemie opieki zdrowotnej zmusiły placówki medyczne do działania na zasadzie tradycyjnych przedsiębiorstw – konkurowania ze sobą, przyciągania pacjentów, promowania świadczonych usług. Wdrożenie certyfikacji ISO pozwoli Państwa przychodni, klinice czy gabinetom zwiększyć wiarygodność oraz wyróżnić się na tle konkurencji. Za wdrożenie certyfikatów ISO placówki medyczne otrzymują także dodatkowe punkty podczas składania ofert w NFZ.

  Data dodania: 27 10 2016
 • Program do ewidencji czasu pracy

  Program do ewidencji czasu pracy Generix to firma, która zajmuje się szeroko pojętą rejestracją czasu pracy. Udostępnia firmom urządzenia, zastępujące papierowe listy, które pomagają w rejestracji pracy pracowników. Przedsiębiorstwo udostępnia również najnowszą technologię, która pomaga w kontroli dostępu, kontroli zleceń i produkcji, kontroli pracy pracowników, a także system przedszkolak. Firma zachęca wszystkich do korzystania z oferty, która ułatwi zarządzanie małym i dużym przedsiębiorstwem. W swoim asortymencie firma posiada niezbędny osprzęt, czytniki i kamery, które sprzyjają dobrej kontroli pracy.

  Data dodania: 10 06 2017
 • Certyfikacja wyrobów - obac.com.pl

  Certyfikacja wyrobów - obac.com.pl Firma OBAC istnieje od 1997 roku. Specjalizuje się w certyfikowaniu wyrobów oraz badaniem ich zgodności z dyrektywami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Przeprowadzamy audyty przeciwwybuchowe, zapewniamy ocenę zgodności oraz oceniamy zdolność podmiotów gospodarczych do wykonywania remontów. Firma OBAC w ramach Akademii OBAC zapewnia szerokie spectrum szkoleń prowadzonych przez doświadczonych specjalistów. Wykłady przeznaczone są dla kadr, jak i pracowników wielu branż. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę obac. com. pl.

  Data dodania: 29 08 2017
 • Digitalizacja dokumentów – Contman

  Digitalizacja dokumentów – Contman Nasza firma informatyczna Contman Sp. z o. o. dostarcza oprogramowania dla największych polskich firm i instytucji w zakresie digitalizacji dokumentów. Oferujemy wdrażanie takich rozwiązań jak elektroniczny obieg dokumentów, elektroniczne podpisywanie dokumentów, elektroniczna archiwizacja dokumentów czy też integracja z systemami klientów. Nasi specjaliści posiadają bardzo duże doświadczenie, które umiejętnie wykorzystują w wykonywanych zleceniach. Do każdego zlecenia podchodzimy w profesjonalny i indywidualny sposób.

  Data dodania: 05 10 2020