Miniatura strony MINFOR.pl - Oprogramowanie księgowe

MINFOR.pl - Oprogramowanie księgoweSzukasz odpowiedzi na pytanie, które firmy mogą zaoferować pozycjonowanie? Jeśli interesuje Cię pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych, warto pomyśleć o jak najszybszym zapoznaniu się z naszą działalnością. Zadajesz sobie pytanie, do kogo skierowana jest oferta? Jeżeli pojawiło się takie pytanie, musisz wiedzieć, że jest to pytanie, w przypadku którego możliwe są różne odpowiedzi.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, nie pozostaje nic innego, jak zajrzeć na stronę działalności (i to możliwie jak najprędzej).

Szczegóły strony minfor.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • System obiegu dokumentów w firmie - workflow

  System obiegu dokumentów w firmie - workflow Obieg dokumentów jest procesem, który zachodzi w każdym przedsiębiorstwie. Zarządzanie nimi polega nie tylko na archiwizacji, ale również na pewności, że trafią w odpowiednie ręce w odpowiednim czasie. Pozwalają na to rozwiązania IT, które wspierają zarządzanie obiegiem pracy i dokumentów. Takim systemem dysponuje firma CCA Europe.pl – dedykowane rozwiązanie CCA UNIVE składa się z dwóch komplementarnych systemów:

  • Systemu ARCHIVOS, przeznaczonego do tworzenia i zarządzania cyfrowym archiwum dokumentów, oraz
  • Systemu DOCFLOW, zarządzającego elektronicznym obiegiem spraw i dokumentów (workflow).

  System automatyzuje proces biznesowy, dzięki któremu zadania, sprawy i dokumenty przekazywane są w sposób uporządkowany i czasowy. Elementy systemu zarządzania typu workflow mogą przynieść następujące korzyści:

  • Procesy zostają objęte kontrolą i są nadzorowane przez odpowiednie osoby,
  • Definicja procesu zostaje ustalona dla wszystkich uczestników, każdy wie na czym polega przydzielone mu zadanie, dzięki czemu można znacząco przyspieszyć obsługę bieżących spraw,
  • Koszty wynikające z przechowywania, kopiowania i wyszukiwania dokumentów mogą być znacznie zredukowane,
  • Informacje są przejrzyście skatalogowane w systemie, dostęp do nich jest zabezpieczony prawami dostępu użytkowników i kodami bezpieczeństwa.

  To jedynie część benefitów, wynikających z wdrożenia systemu do elektronicznego obiegu dokumentów. Funkcjonalność takiego rozwiązania w zakresie zarządzania procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwie pozwala na ich realizację, nawet w bardzo złożonej formie.

  Data dodania: 01 04 2011
 • Rhenus Data Office Polska

  Rhenus Data Office Polska Firma Rhenus Data Office Polska od 2001 roku dostarcza swoim Klientom usługi w zakresie zintegrowanych rozwiązań w obszarze zarządzania dokumentami i informacją. Składają się na nie: kancelaria pocztowa, skanowanie i indeksacja dokumentów, przechowywanie i archiwizacja dokumentów, przechowywanie i archiwizacja cyfrowych nośników informacji, niszczenie dokumentów i innych nośników informacji, transport archiwów, a także odbiór i utylizacja sprzętu elektronicznego. Zapraszamy do odwiedzenia www. rhenus-data. pl.

  Data dodania: 25 03 2014
 • Ericpol - rozwiązania IT dla firm

  Ericpol - rozwiązania IT dla firm Jesteśmy specjalistyczną firmą inżynierską działającą od wielu lat na rynku usług teleinformatycznych. Firma Ericpol powstała w 1991 roku w Łodzi. Szybko rozwinęliśmy działalność i znacznie rozszerzyliśmy ofertę – obecnie posiadamy 4 biura w Polsce oraz centra produkcyjne na Ukrainie i Białorusi, a także w Szwecji. Oferujemy szeroki wachlarz usług w ramach outsourcingu IT (wynajem kadry inżynierskiej, projektowanie i weryfikacja oprogramowania, utrzymanie oprogramowania, logistyka informacji). Naszą ofertę poszerzyliśmy również o rozwiązania dedykowane dla biznesu.

  Data dodania: 22 07 2014
 • Kindergeld w Niemczech - www.taxhelp.pl

  Kindergeld w Niemczech - www.taxhelp.pl Jeśli interesuje Was zwrot podatku zapłaconego za granicami kraju w związku z wykonywaną tam pracą możecie liczyć na przygotowane przez nas propozycje. Postaraliśmy się o stworzenie oferty, w ramach której przygotowujemy dla klientów pełną pomoc w odzyskiwaniu nadpłaconego podatku. Posiadamy w tym zakresie bardzo duże doświadczenie, wszystkim gwarantujemy profesjonalną i sprawną obsługę. Zachęcamy do kontaktu jeśli pracowaliście za granicami kraju i przypuszczacie, że macie możliwość odzyskiwania podatku.

  Data dodania: 09 11 2017
 • Obsługa informatyczna - outsourcing-it.com.pl

  Obsługa informatyczna - outsourcing-it.com.pl Outsourcing it to oferta, jaką przygotowaliśmy dla firm. Chcecie mieć bezpieczne komputery? My się wszystkim zajmujemy. Przygotowujemy się do wykonania zadania bardzo solidnie. Wiemy jak ważne jest prawidłowe działanie komputerów w firmie. To, dlatego my zajmujemy się ich konfigurowaniem jak i serwisem. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem z komputerami tomy możemy się tym zająć. Nasze doświadczenie jest bardzo duże, dlatego podejmujemy się wszystkich prac z tym związanych. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 04 06 2020