Miniatura strony Ericpol - rozwiązania IT dla firm

Ericpol - rozwiązania IT dla firmJesteśmy specjalistyczną firmą inżynierską działającą od wielu lat na rynku usług teleinformatycznych. Firma Ericpol powstała w 1991 roku w Łodzi. Szybko rozwinęliśmy działalność i znacznie rozszerzyliśmy ofertę – obecnie posiadamy 4 biura w Polsce oraz centra produkcyjne na Ukrainie i Białorusi, a także w Szwecji. Oferujemy szeroki wachlarz usług w ramach outsourcingu IT (wynajem kadry inżynierskiej, projektowanie i weryfikacja oprogramowania, utrzymanie oprogramowania, logistyka informacji). Naszą ofertę poszerzyliśmy również o rozwiązania dedykowane dla biznesu.

Szczegóły strony www.ericpol.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Księgowe Koszalin

  Biuro Księgowe Koszalin Biuro Rachunkowe Dorade z Koszalina od ponad 6 lat zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług księgowych. Naszymi klientami są małe i średnie firmy z terenu miasta Koszalin i okolicznych miejscowości, jak i również osoby prywatne. Oferujemy księgowość dla wszystkich rodzajów podmiotów gospodarczych. Ponadto świadczymy out-sourcing obsługi kadrowo-płacowej oraz pełną obsługę księgową w języku niemieckim.

  Data dodania: 15 07 2010
 • Rhenus Data Office Polska

  Rhenus Data Office Polska Firma Rhenus Data Office Polska od 2001 roku dostarcza swoim Klientom usługi w zakresie zintegrowanych rozwiązań w obszarze zarządzania dokumentami i informacją. Składają się na nie: kancelaria pocztowa, skanowanie i indeksacja dokumentów, przechowywanie i archiwizacja dokumentów, przechowywanie i archiwizacja cyfrowych nośników informacji, niszczenie dokumentów i innych nośników informacji, transport archiwów, a także odbiór i utylizacja sprzętu elektronicznego. Zapraszamy do odwiedzenia www. rhenus-data. pl.

  Data dodania: 25 03 2014
 • Ekoakta

  Ekoakta Jesteśmy firmą, która już od 12 lat istnieje na polskim rynku. Naszym głównym obszarem działalności jest archiwizacja różnego rodzaju dokumentów firmowych. Bezpieczeństwo i profesjonalizm to nasze cechy charakterystyczne. Kompleksowo obsługujemy już ponad 6000 klientów. W naszej ofercie znaleźć można również niszczenie dokumentów w systemie pojemnikowym, ale również niszczenie CD, DVD i HDD. Jeśli chcesz dowiedzieć się znacznie więcej na temat naszej działalności, odwiedź stronę internetową firmy.

  Data dodania: 25 03 2014
 • Kadry i płace Payroll Team - Łódź

  Kadry i płace Payroll Team - Łódź Pauroll Team oferuje usługi z zakresu kompleksowej administracji kadrowo-płacowej. Dla naszych klientów prowadzimy teczki osobowe, przygotowujemy dokumentację związaną ze stosunkami pracy, rozliczamy urlopy i zwolnienia lekarskie pracowników, sporządzamy listy płac i rachunki do umów, przelewamy i raportujemy wynagrodzenia, obliczamy i odprowadzamy podatek dochodowy, sporządzamy pit 11. Wykonujmy także rozliczenia ZUS oraz ZFSŚ. Ponadto nasza oferta obejmuje również doradztwo prawne (prawo pracy i ubezpieczeń) oraz szereg usług dodatkowych.

  Data dodania: 21 07 2014
 • Obsługa informatyczna - outsourcing-it.com.pl

  Obsługa informatyczna - outsourcing-it.com.pl Outsourcing it to oferta, jaką przygotowaliśmy dla firm. Chcecie mieć bezpieczne komputery? My się wszystkim zajmujemy. Przygotowujemy się do wykonania zadania bardzo solidnie. Wiemy jak ważne jest prawidłowe działanie komputerów w firmie. To, dlatego my zajmujemy się ich konfigurowaniem jak i serwisem. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem z komputerami tomy możemy się tym zająć. Nasze doświadczenie jest bardzo duże, dlatego podejmujemy się wszystkich prac z tym związanych. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 04 06 2020