Miniatura strony Certyfikat - top-firma.pl

Certyfikat - top-firma.plNasza firma specjalizuje się w realizowaniu certyfikacji firm. Nasze certyfikaty są wyznacznikiem tego, ze firma jest rzetelna oraz działa solidnie, co jest bardzo ważnym elementem budowania marki zarówno wśród klientów a także kontrahentów. Jednocześnie proces certyfikacji w naszej firmie obejmuje bardzo dokładną weryfikację firm zgłaszających się do naszej firmy. W ten sposób nasz certyfikat jest wyznacznikiem najwyższych standardów realizowanych usług przez firmy, które otrzymały oraz posługują się naszym certyfikatem.

Szczegóły strony top-firma.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Narzędzia do zarządzania jakością

  Narzędzia do zarządzania jakością Chcesz wiedzieć czym jest jakość? O co chodzi w zarządzaniu jakością? Jakie narzędzia są do tego wykorzystywane? Skorzystaj z naszej pomocy. Na stronie www.jakosc.biz znajdziesz wszystkie informacje dotyczące tematu jakości, ponadto nowości w branży, ciekawe artykuły, informacje o szkoleniach, a nawet ogłoszenia o pracę. Jeśli będziesz chciał poszerzyć swoją wiedzę to zawsze możesz skorzystać także z zakładki literatura i być na bieżąco z najnowszymi pozycjami związanymi z tą tematyką.

  Data dodania: 22 10 2010
 • Http://certyfikaty-ebcl.pl/

  Http://certyfikaty-ebcl.pl/ Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych w zjednoczonej Europie staje się coraz ważniejszym potwierdzeniem umiejętności w zakresie ekonomii. Dobry ekonomista to skarb dla każdej firmy. Dlatego też CTDiE Pragmatic oferuje kursy i egzaminy na certyfikat z ekonomii. Od 2013 r. mamy członkowstwo w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych. Nasi partnerzy to szereg uczelni wyższych, tj. Wyższa Szkoła Ekonomii Prawa i Nauk czy Politechnika Świętokrzyska w Kielcach. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

  Data dodania: 17 11 2014
 • ISO medycyna

  ISO medycyna Firma ISO-Profit oferuje szkolenia, pomoc we wdrażaniu norm oraz uzyskaniu certyfikacji ISO dla placówek medycznych. Zmiany we współczesnym systemie opieki zdrowotnej zmusiły placówki medyczne do działania na zasadzie tradycyjnych przedsiębiorstw – konkurowania ze sobą, przyciągania pacjentów, promowania świadczonych usług. Wdrożenie certyfikacji ISO pozwoli Państwa przychodni, klinice czy gabinetom zwiększyć wiarygodność oraz wyróżnić się na tle konkurencji. Za wdrożenie certyfikatów ISO placówki medyczne otrzymują także dodatkowe punkty podczas składania ofert w NFZ.

  Data dodania: 27 10 2016
 • Program do ewidencji czasu pracy

  Program do ewidencji czasu pracy Generix to firma, która zajmuje się szeroko pojętą rejestracją czasu pracy. Udostępnia firmom urządzenia, zastępujące papierowe listy, które pomagają w rejestracji pracy pracowników. Przedsiębiorstwo udostępnia również najnowszą technologię, która pomaga w kontroli dostępu, kontroli zleceń i produkcji, kontroli pracy pracowników, a także system przedszkolak. Firma zachęca wszystkich do korzystania z oferty, która ułatwi zarządzanie małym i dużym przedsiębiorstwem. W swoim asortymencie firma posiada niezbędny osprzęt, czytniki i kamery, które sprzyjają dobrej kontroli pracy.

  Data dodania: 10 06 2017
 • Certyfikacja wyrobów - obac.com.pl

  Certyfikacja wyrobów - obac.com.pl Firma OBAC istnieje od 1997 roku. Specjalizuje się w certyfikowaniu wyrobów oraz badaniem ich zgodności z dyrektywami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Przeprowadzamy audyty przeciwwybuchowe, zapewniamy ocenę zgodności oraz oceniamy zdolność podmiotów gospodarczych do wykonywania remontów. Firma OBAC w ramach Akademii OBAC zapewnia szerokie spectrum szkoleń prowadzonych przez doświadczonych specjalistów. Wykłady przeznaczone są dla kadr, jak i pracowników wielu branż. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę obac. com. pl.

  Data dodania: 29 08 2017